Na jaką obcję polityczną oddać swój głos.

Zapraszamy do dyskusji na tematy polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie.

Na jaką obcję polityczną oddać swój głos.

Postprzez hutkow 29 wrz 2011, o 13:08

Witam!
Nie lubię polityki i polityków,ale zbliżają się wybory i zastanawiam się czy iść na te wybory bo nie ma na kogo głosować.Prawica walczy między sobą a wyborcom obiecuje gruszki na wierzbie.Lewica jest słaba i sama się jeszcze do tego kompromituje.Głosowałbym na Korwina ale go nie ma,Palikot jest niepewny.Ciekawy jestem innych opinii ludzi w moim wieku.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Na jaką obcję polityczną oddać swój głos.

Postprzez hutkow 6 paź 2011, o 19:16

Witam !
Do wyborów 3 dni i nikt z seniorów się nie odzywa!
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez korona 16 paź 2014, o 18:15

Zbliżaja się wybory.
I znowu problem na jaką partię głosować.
Tyle było zapewnień o rosnącym dobrobycie, o miejscach pracy przede wszystkim dla młodych, wykształconych. Efekt taki, że młodzież nasza szuka pracy na zachodzie.
Więc jak głosować?
korona
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez joanna1949 10 lis 2014, o 17:13

Witam!
W tym roku chciałam iść na wybory,mam już wybranych kandydatów. Problem w tym że dwa dni przed wyborami mam wyjazd do innego województwa.Jak w takiej sytuacji iść na wybory?
Jak pogodzić jedno z drugim?
Pozdrawiam.
joanna1949
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 14 lis 2014, o 12:23

Ja czekam na podstawienie mi białego Cadillaca z pełnym barkiem, orkiestrą i z dziewczynami. Oczywiście przejazd w obie strony. A na kartkach zakreślę WSZYSTKICH. A co? Wolno mi! Niech kandydaci się cieszą. Wiem, że taki głos nie jest ważny, ale to już problem Komisji, a nie mój. :lol: :lol: :lol:
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez marianka61 9 mar 2015, o 12:24

Ja nie głosowałam na żadną z opcji, które są teraz w sejmie. Postawiłam na Ruch Narodowy. Mają fajne podejśćie, nie propagują zboczeń ani nic takiego, chcą naprawdę wolnej i suwerennej Polski. W dodatku szanują starszych ludzi. Podoba mi się również ich pomysł co do likwidacji ZUS-u i uruchomienia emerytur obywatelskich, które będą o wiele większe niż te, które proponuje nam obecna mafia.
marianka61
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Teo 9 mar 2015, o 14:05

marianka61 napisał(a):Ja nie głosowałam na żadną z opcji, które są teraz w sejmie. Postawiłam na Ruch Narodowy. Mają fajne podejśćie, nie propagują zboczeń ani nic takiego, chcą naprawdę wolnej i suwerennej Polski. W dodatku szanują starszych ludzi. Podoba mi się również ich pomysł co do likwidacji ZUS-u i uruchomienia emerytur obywatelskich, które będą o wiele większe niż te, które proponuje nam obecna mafia.

Jak ta partia będzie oferowała życie pozagrobowe + emerytury to też się piszę. :D
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 9 kwi 2015, o 07:46

Obecnie nie ma nikogo ,na kogo można by było z pełną ochotą . Zrobiło się brudno wokół polityki i polityków . Oboje z mężem po latach spełniania obowiązku powiedzieliśmy -dosyć-i nie idziemy . Obietnice wyborcze nie są prawdziwe , możliwości niewielkie i jak dla mnie , najlepiej aby nie poszedł nikt , to może wtedy Polacy zrozumieją że trzeba mysleć i coś zrobić , a nie iść bo w kościele kleryk kazał, bo tak trzeba,bo gorsze wygonić dla lepszego i itp.
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Rysbar 9 kwi 2015, o 09:49

Jestem przekonany, że tylko okręgi jednomandatowe polepszyłyby nasze wybory. Teraz głosując na partię nie wiemy w końcu kto się "załapie" na mandat. A i tak nie spełniają obietnic wyborczych. Dlatego też bronią obecnego systemu wyborczego jak "Częstochowy". Politycy są jak gołębie: przed wyborami jedzą nam z ręki, a po wyborach s..ją na nas z góry. Od tego roku nie będę chodził głosować.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez lucyna12 10 kwi 2015, o 11:15

to jest nas dwoje już z tymi samymi poglądami:)
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Następna strona

Powrót do Polityka i Gospodarka.