Na jaką obcję polityczną oddać swój głos.

Zapraszamy do dyskusji na tematy polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie.

Re: Na jaką obcję polityczną oddać swój głos.

Postprzez frasag 20 kwi 2015, o 15:29

Byłem na stronie Interia gdzie można zadać swoje pytania na debatę prezydencką. Gość przedstawiający się PROKTOLOG napisał: "jak głęboko w du*ie macie elektorat?" Ale już to chyba zdjęli.
Moim zdaniem proktolog zbyt daleko nie sięga- czasem by się przydała kolonoskopia. :lol:
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rzeka 13 sie 2015, o 09:53

marianka61 napisał(a): . W dodatku szanują starszych ludzi. Podoba mi się również ich pomysł co do likwidacji ZUS-u i uruchomienia emerytur obywatelskich, które będą o wiele większe niż te, które proponuje nam obecna mafia.

Taki pomysł to pewnie każdemu się podoba , tylko jak w praktyce ma wyglądać
likwidacja ZUZ-u i skąd pewność że emerytury będą większe ?
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Rzeka 24 sie 2015, o 12:33

hutkow napisał(a):Witam!
Nie lubię polityki i polityków,ale zbliżają się wybory i zastanawiam się czy iść na te wybory bo nie ma na kogo głosować.Prawica walczy między sobą a wyborcom obiecuje gruszki na wierzbie.Lewica jest słaba i sama się jeszcze do tego kompromituje.Głosowałbym na Korwina ale go nie ma,Palikot jest niepewny.Ciekawy jestem innych opinii ludzi w moim wieku.

Post napisany 29 wrz 2011 mamy 2015 r i prawie się nic nie zmieniło , dalej nie
ma na kogo głosować .
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 24 sie 2015, o 15:58

niestety prawda niezmienna a szkoda bo przecież nie o to chodziło przez ostatnie lata:(
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Rzeka 24 sie 2015, o 16:54

lucyna12 napisał(a):niestety prawda niezmienna a szkoda bo przecież nie o to chodziło przez ostatnie lata:(

Oczywiście że nie oto tylko teraz na kogo głosować myślałam o lewicy ale ta już się podzieliła.
Mieliśmy w ogóle nie brać udziału wyborach ale jak poczytaliśmy sondaże z mężem to zdecydowaliśmy że pójdziemy . Wkurza mnie to bo znowu zamiast głosować za będziemy głosować przeciw.
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 25 sie 2015, o 06:26

Mamy niestety tak samo. Polityka jest tak prowadzona że zostaje nam mniejsze zło. Rozmawiamy w rodzinie my i dorosłe dzieci i nawet tutaj jest podział iść czy nie. Zapewne do ostatniej chwili będziemy czekać i obserwować.
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez stonoga12 26 sie 2015, o 09:17

mam ten sam problem bo chociaż mam lewicowe poglądy, to w Polsce lewica niestety nie istnieje. nie ma między kim wybierać - dla mnie PiS to kompletnie przeciwne poglądy do moich, więc już prędzej PO.

osobiście bardzo podoba mi się działalność Roberta Biedronia. szkoda, że nie ma więcej takich ludzi w Polsce - ludzi którzy interesują się dobrem społeczeństwa i kraju, a nie swoim własnym
stonoga12
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rzeka 1 wrz 2015, o 07:31

stonoga12 napisał(a):osobiście bardzo podoba mi się działalność Roberta Biedronia. szkoda, że nie ma więcej takich ludzi w Polsce - ludzi którzy interesują się dobrem społeczeństwa i kraju, a nie swoim własnym

Mi też się podoba , niestety coby nie zrobił to i tak spotyka się z falą krytyki.
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 1 wrz 2015, o 15:49

widzieliście dzisiaj spotkanie na Westerplatte????? jak zachowuje się prezydent????
głosować?na kogo?
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Teo 1 wrz 2015, o 18:03

lucyna12 napisał(a):widzieliście dzisiaj spotkanie na Westerplatte????? jak zachowuje się prezydent????
głosować?na kogo?

Trudny wybór, myślę że będe głosować na mniejsze zło.
W referendum nie wezmę udziału.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka i Gospodarka.