mój komputer

Znasz jakieś śmieszne dowcipy ? Tutaj możesz je umieścić a także wkleić łącze do śmiesznego filmiku czy zdjęcia. Spraw aby na twarzy innych użytkowników pojawił się uśmiech ;-)

mój komputer

Postprzez Liliana1946 19 paź 2014, o 11:05

Dzięki za doskonale prowadzony kurs komputerowy. Może wreszcie zniknie miedzy mną a moim komputerem ta niesłychana wrogośc, ta ustawiczna wojna.Czemu na przykład on złośliwie nie chce mi pisac literki c (ci).Pisze samo "c", bez znaczka u góry, upiera się, pomimo ,że zmieniłam klawiaturę.Co robic??? Nie da się go polubic!!!.Jestem na początku kursu, może dalej coś znajdę? Jakiś geniusz z pogotowia komputerowego zażądał 80,- zł za godzinę. Z mojej emerytury!!! Muszę radzic sobie sama.
Liliana1946
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: mój komputer

Postprzez Rysbar 19 paź 2014, o 16:06

Witaj Liliano1946.
Umiesciłaś pytanie w wątku "Humor". Takie pytania umieszcza się w wątku "Pogotowie komputerowe".
Był u mnie taki sam problem. Mam system operacyjny Windows XP HE SP3. Pomogło następujące działanie:
Start->Panel sterowania->Opcje regionalne i językowe-> zakładka: Języki-> szczegóły.
Zaznacz na niebiesko: Polski (programisty) -> Zastosuj i OK.
Klikaj po kolei na podane czynności. Wykonujesz je na własną odpowiedzialność. Daj znać czy pomogło.
A geniusze komputerowcy wiedząc o braku umiejętności rozwiązania problemu, tylko czyhają by złupić emerytkę.
Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Powrót do Humor.