meski problem

meski problem

Postprzez zyrafka 22 lis 2017, o 21:09

Witam, nie wiem czy to dobry dzial ale mam pytanko. Moj maz ma raka prostaty, przez to dosc czesto zdarza mu sie popuszczac mocz co jest nie tylko dla niego krepujace ale takze niehigieniczne. Jak zabezpieczac meska bielizne przed przemakaniem? Przeciez nie bedzie chodzil w pampersach ma 39 lat
zyrafka
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: meski problem

Postprzez Teo 23 lis 2017, o 08:23

zyrafka napisał(a):Witam, nie wiem czy to dobry dzial ale mam pytanko. Moj maz ma raka prostaty, przez to dosc czesto zdarza mu sie popuszczac mocz co jest nie tylko dla niego krepujace ale takze niehigieniczne. Jak zabezpieczac meska bielizne przed przemakaniem? Przeciez nie bedzie chodzil w pampersach ma 39 lat

Pomocy i rad udzieli lekarz prowadzący.
Bardzo szybka jazda motocyklem też może rozwiązać ten problem.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez slimaczek 23 lis 2017, o 21:47

Jazda motocyklem zwlaszcza szybka jest idealna dla ludzi twojego pokroju ktorzy chca zbudowac swoje niskie ego chelpiac sie cwaniactwem na internecie...

do autorki: nie mam raka prostaty i nie wiem jak to jest ale napewno maz jest pod kontrola lekarza. Jesli chodzi o popuszczanie to tez napewno lekarz, nietrzymanie moczu u mezczyzn nie jest czeste ale pewnie ta prostata ma tu znaczenie.. na poczatek niech maz sobie zabezpiecza bielizne jakimis wkladkami, firma tena ma fajne chlonne, http://www.tena.pl/mezczyzni/ i to nie sa pampersy takie jak dla starszych ludzi :)
slimaczek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez campari 11 lut 2018, o 19:16

Mi się wydaje, że tego typu sprawy są zdecydowanie dla specjalistów. Można sobie oszczędzić wielu trudności.
campari
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Ogólny