małe słowa ,duże uznaniel

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony ksenior.pl. Co sądzisz o tym projekcie ?

małe słowa ,duże uznaniel

Postprzez grazyna 15 gru 2010, o 21:29

Pragnę serdecznie podziękować za stworzenie kursu komputerowego dostepnego dla wszystkich którzy chcą go znależć .świetna robota profesjanala widać że Wam się chce .''sprzedałm '' już Nasz adres innym zainteresowanym seniorom .Bądzcie z nami długo .cierpliwości sobie i Wam życzę Grazyna
grazyna
Aktywny
Aktywny

Re: małe słowa ,duże uznaniel

Postprzez Tomasz 20 gru 2010, o 18:59

Dziękujemy Ci bardzo. Seniorzy jest to bardzo szeroka grupa ludzi, nie słusznie odrzucana. Senior jest teraz osobą medialna i ciekawą świata, nie można mysleć o was już w kategoriach babuń z włóczką i szydełkiem, macie swoje aspiracje, które chcemy pomóc wam spełnić
Tomasz
Moderator

Postprzez Irena 26 gru 2010, o 00:00

filmiki są super dla zaczynających przygodę z kompem .Mam nadzieje ,że wiadomości (filmów) będzie więcej . Tak trzymać
Już zachęcam :D inaczej napiszę ....rozsyłam link do znajomych :)
Irena
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 26 gru 2010, o 00:39

Witamy cię Ireno i dziękujemy za reklamę :) Chcemy dotrzeć do jak największej grupy seniorów. Filmów będzie coraz więcej. Chcemy aby seniorzy czuli się tutaj jak w "domu". :)

Pozdrawiam.
Krystian
Administrator

Postprzez halina 7 sty 2011, o 21:42

Ja dziękuję szczególnie serdecznie za uruchomienie kursu odnośnie programu Picasa, ponieważ posiadam takowy, i do tej pory służył mi tylko jako biblioteka moich fotografii, ponieważ nie wiedziałam, że posiada takie pożyteczne funkcje i tak łatwe w zastosowaniu, no w każdym razie łatwiejsze niż w niektórych darmowych programach graficznych, jakimi do tej pory posługiwałam się. Śledzę na bieżąco wszystkie filmiki, bo chociaż nie mam zainstalowanego Windows7 tylko XP, to i tak wiele można się dowiedzieć, bo działam raczej intuicyjnie niż "na pamięć" gdzie i w co należy kliknąć.Jeszcze raz wielkie , wielkie dzięki dla wszystkich, którzy pracują w tym projekcie.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Krystian 7 sty 2011, o 22:58

System operacyjny czy WIndows XP czy WIndows 7 nie ma wpływu na obsługę programu. Na obydwu programy obsługuje się w identyczny sposób. Czy to Picasa czy FastStone i inne programy.
Krystian
Administrator

Postprzez lucyna12 8 paź 2012, o 16:38

nie jestem na emeryturze,lecz innej "zapomodze" ale uczę się i mam nadzieję że pomożecie tak jak widzę ro co już jest :D :D
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez gada 26 lut 2013, o 19:07

Popiera się takie kroki w dzisiejszych czasach bez komputera i umiejętności jego obsługi ciężko jest cokolwiek załatwić nawet wszelkie podania , prośby itp w urzędach wymagane są na druku ! Wiec bez komputera nie ma szans ;) ! Bardzo fajna inicjatywa z waszej strony !
gada
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez lucyna12 5 mar 2013, o 14:48

uczę się bo mam wnuczki i muszę mieć mozliwość porozumienia za 5,6,7 lat :D Patrzyła na slype jak moja 2-latka świetnie daje sobie radę na (hm,nawet nie wiem jak to się nazywa , tablet ?
ech,no widzicie!!!!!
straszne
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez lucyna12 11 mar 2013, o 17:52

Trzeba i jak się siedzi w domu,zwłaszcza zimą to jest troszkę czasu :D
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Następna strona