Linki i filmiki

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

Linki i filmiki

Postprzez Bogda501 20 cze 2015, o 18:52

Nie mogę wkleić filmiku z YT a wklejony link nie daje się uaktywnić ani przy pomocy zakładki URL ani Code...

Obrazek

( obrazek z innego forum, aby pokazać o co mi biega)
natomiast mogę wklejać obrazki... ale tylko przez hosting Oj..! przydało by się więcej udogodnień...
A wystarczyłoby w panelu admina cokolwiek zaptaszkować lub wkleić odpowiedni kod.
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Re: Linki i filmiki

Postprzez Janek 21 cze 2015, o 12:43

Kod: Zaznacz cały
Nie mogę wkleić filmiku z YT a wklejony link nie daje się uaktywnić ani przy pomocy zakładki URL ani Code...
Bogdo, nie jestem tylko pewien, czy filmik i piosenkę tak samo się wkleja z YT .
Ale jestem prawie pewien, że aby korzystać z YT trzeba mieć Adobe Flash Player'a.
Myślę, że go znasz, a czy masz?
Wtedy link piosenki przesyła i otwiera się bez pudła. A filmiku? - chyba też.
Po co próbujesz "zakładka URL", czy "Code..." ?
Ja moje pokazy slajdów (prezentacje) przesyłam nie zwykłym hostingiem, tylko za pomocą Voila.

Zaś do przesyłu obrazka masz na belce znaczek/przycisk "Img", (obok URL).
Podobnie jak w seniorku, gdzie on się nazywa "Wstaw obrazek".
No i oczywiście hostingi, ale to wiesz.
Chyba, że tu, na kSenior są jakieś inne "przepisy".
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: Linki i filmiki

Postprzez Bogda501 21 cze 2015, o 13:08

Chyba mówimy o dwóch różnych sprawach... Mnie chodzi o taki przycisk (patrz print screen z mojego pierwszego postu), że gdy w niego klikniemy to otworzy się coś takiego: [youtube][/youtube] . Wtedy w sam środek tego prawym klawiszem wklejamy link do filmiku z YT... i na forum mamy takie coś takiego ale żeby to działało, to w panelu admina musi byś wpisany specjalny kod.

Obrazek
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Powrót do Pytania, problemy opinie.