KURS FACEBOOKA

Czekamy na wasze pomysły oraz sugestie :) Zapraszamy do współpracy w rozwijaniu portalu kSenior.pl

KURS FACEBOOKA

Postprzez Dariusz 15 lip 2011, o 07:00

Facebook to portal społecznościowy który nieustannie się rozwija. Swoją strukturą i funkcjonalnością zostawia naszą-klase daleko w polu. To potęzne narzędzie dla osób indywidualnych i firm. Posiada wiele możliwości w nawiązywaniu nowych kontaktów towarzyskich służbowych oraz biznesowych. Sposób i idea tego portalu zbiera coraz to nowych użytkowników. Facebbok to jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych na ziemi zaraz bo googlach.
U nas w Uniwersytecie Trzeciego Wieku został poruszony temat Facebooka. Muszę przygotować odpowiedni program zanim kurs zostanie wprowadzony na kursie stacjonarnym. Między innymi pomyślałem że materiały szkoleniowe mogą zostać przetworzone na kurs VIDEO dla kSeniora. Czy bylibyście takim szkoleniem w najbliższym czasie zainteresowani ?
Dariusz
Administrator

Re: KURS FACEBOOKA

Postprzez Zdzisia 17 lip 2011, o 19:14

Jeśli o mnie chodzi to jestem zainteresowana, będę wdzięczna.
Tyle o tym portalu społecznościowym słyszę ale do nie miałam odwagi
tam się zalogować bo nie wiem czy bedę potrafiła się w nim poruszać.
Pozdrawiam.
Tyle jestem warta, ile mogę dać innym....
Zdzisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dariusz 19 lip 2011, o 12:54

Niedługo startujemy z nową stroną a także z FACEBOOKIEM : ) ... Pozdrawiam . :)
Dariusz
Administrator

Postprzez 2010dan19 22 lip 2011, o 22:26

Dobrze byłoby wiedzieć jak poruszać się w facebooku, dla mnie jest to zagadnienie zupełnie obce. Byłabym wdzięczna za przybliżenie tego tematu. Pozdrawiam.
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 23 lip 2011, o 09:03

Jestem w trakcie przygotowywania multimedialnego kursu facebooka :-) Będzie się on składał z ok 14 lekcji. Zrobiłem już ponad połowę. A więc już niedługo.. :-)
Krystian
Administrator

Postprzez 2010dan19 27 lip 2011, o 10:26

Bardzo dziękuję za informację
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez starszypan 27 sie 2011, o 17:52

Ja na facebook napisałem do Pana Napieralskiego,że jak tak poleca uczniom komputery-to niech też się zainteresuje osobami starszymi.Proponowałem aby dofinansował nasz portal finansowo,aby nasi administratorzy mieli finanse na dalsze rozwijanie naszych kursów.Spokój,bez odpowiedźi. Ci Panowie to "leją wodę" i przed wyborami klepią co im ślina przyniesie.Głupia odpowiedź Napieralskiego......Redaktorka pyta a "za co Pan kupi te komputery? "on odpowiada "za pieniądze" powiedzcie Państwo,jak taki młody człowiek może tak kłamać i butnie odpowiadać.Czy ci "przy korycie" to myślą ,że my normalni ludzie to "głupole"....... :roll: :roll: :roll:
starszypan
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 27 sie 2011, o 19:33

Szczerze. Odnoszę się do wypowiedzi Starszy Pan.
Ani pan Napieralski, ani inni politycy, nic a nic mnie nie obchodzą. Potrzebni im jesteśmy tylko w czasie wyborów, raczej nie my, a nasze głosy.
Najpewniejsza jest zasada: Umiesz liczyć, licz na siebie.
Obiecać można wszystko, widocznie miał pan Napieralski tyle przyzwoitości, że nie odezwał się w tym temacie.
Pozdrawiam.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Janek 27 sie 2011, o 22:10

Szczerze. Odnoszę się do wypowiedzi Starszy Pan.
Ani pan Napieralski, ani inni politycy, nic a nic mnie nie obchodzą. Potrzebni im jesteśmy tylko w czasie wyborów, raczej nie my, a nasze głosy.

Mam takie samo zdanie jak Halinka.
Pójdę dalej - chyba tym razem pozostanę w domu. Zawsze dotąd mówiłem, że na wybory trzeba iść, że nieobecni nie mają głosu i racji. Który kiedyś działałem w strukturach Solidarności, miałem kłopoty.
Dzisiaj uważam, że to nie są żadne wybory, że się nami manipuluje. Wybory niczego nie załatwią, oni już się wybrali.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 28 sie 2011, o 07:25

Ostatnio byłem na wyborach tak jakoś w 1983 lub w 84 r.Pewien mądry polityk z pierwszych stron gazet i profesor prawa karnego powiedział osobiście w Polsacie po odejściu z polityki,co na własne uszy słyszałem, że <POLITYKA TO WYŻSZE STADIUM KRYMINAŁU>
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Propozycje - Sugestie - Nowości