kredyt czy chwilówka?

Tutaj piszemy na różne tematy niekoniecznie powiązane z istniejącymi.

kredyt czy chwilówka?

Postprzez jullua99 30 mar 2017, o 09:08

Jaki kredyt w dzisiejszych czasach jest lepszy pozabankowy czy szybka chwilówka ? Kiedyś miałam dylemat i widziałam podobne tematy na forum, dlatego mogę wam polecić że najlepszą opcją są kredyty pozabankowe. Rozłożone w ratach. 12-14 miesięcy to idealna opcja ! Korzystając z kredytów na wczasy i kursy bardzo przypadły mi do gustu kredyty które oferuje firma www.aasapolska.pl! Bardzo rzetelna i sprawdzona firma na rynku w Polsce. Bezproblemowe odroczenia spłaty do 5 tygodni, szybka decyzja o udzieleniu pożyczki. A może słyszeliście o pożyczce wypłacanej czekiem Giro czyli do odbioru kasy np na poczcie ? Rewelacyjna opcja !
jullua99
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: kredyt czy chwilówka?

Postprzez mandarynia 2 maja 2017, o 15:10

ani to ani to, na starość nie będe się pchać w żadne kredyty i każdemu to odradzam
mandarynia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez HenrykS 4 maja 2017, o 11:48

Chilówka to rozwiązania na krótko, spłacisz i dobrze, w ostateczności jak już brakuje naprawdę pieniążków. Żeby nie wpakować się w większe proszę ciebie koszta
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 5 maja 2017, o 11:20

Dokładnie Henryku, tylko w kryzysowych sytuacjach. Powiem szczerze że nieraz niestety zdarzyło się wziąć, nie powiem że nie.
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez HenrykS 8 maja 2017, o 09:38

I dużo wtedy spłacałeś? Rzeczywiście po 200% jak się słyszy?
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 8 maja 2017, o 14:10

Jak małą kwotę za pierwszym razem to w ogóle. Jak którys raz z rzędu to jakieś grosze ale nie jak provident. Chyba że się z ratą nie wyrobisz w terminie to może naliczają ale myśmy nie spóźniali się. Zawsze przez sowę finansową to podpowiada gdzie Ci najtaniej wyjdzie
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez klara0 1 wrz 2017, o 10:29

Też się kiedyś zastanawiałam co wybrać. Ale zdecydowałam się na chwilówkę. A to dzięki stronie gdzie jest lista firm pożyczkowych, ciekawy artykuły są a nawet kilka dni temu czytałam o pierwszej piramidzie finansowej- http://lista-firm.com.pl/blog/pierwsza-piramida-finansowa ciekawy artykuł.
klara0
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Różne różności