Kosmetyki na zmarszczki?

Re: Kosmetyki na zmarszczki?

Postprzez Knieja 3 kwi 2014, o 07:08

Witam .
Jeżeli mogła bym coś doradzić ..... to nie tak działa,że co się sprawdza i co polecacie. Każda cera jest inna i to że pomógł jednej pani,to wcale nie znaczy,że drugiej nie może zaszkodzić .Podam przykład na cerze mieszanej wrażliwej:Prosty znany od pokoleń krem Nivea...jest neutralny i raczej przeznaczony dla każdego rodzaju cery.Natomiast już NiveaQ10 nie,bo zawiera alkohol i przy bardzo wrażliwej cerze po prostu ją podrażnia.
Bardzo bezpiecznym rozwiązaniem jest maseczka z miodu.Doskonale oczyszcza i ujędrnia skórę.Stosuję ją i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Maseczka z miodu:
Łyżka miodu
Łyżeczka oliwy z oliwek
1żółtko.
Wszystkie składniki połączyć,wymieszać,aż do uzyskania jednolitej masy.
Przed nałożeniem maseczki dobrze jest nakryć twarz ściereczką uprzednia zamoczonej w przegotowanej dobrze ciepłej wodzie.Ten zabieg przyczyni się do otworzenia porów i ułatwi wchłoniecie maseczki.Ściereczkę kładziemy na twarz i trzymamy ok 5min po czym zdejmujemy i nakładamy maseczkę.Trzymamy ok20/30min.Na oczy kładziemy po plasterku ogórka i potem tylko relax :P Maseczkę zmywamy ciepłą wodą,a na koniec zimną by zamknąć pory. Życzę błogiego relaxu w domowym spa .Pozdrawiam.
Knieja
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hutkow 23 lut 2015, o 19:52

Kiedyś czytałem o tej maseczce,
chwalono ją,że jest skuteczna.Szkoda,że nasze Panie nie dyskutują
o efektach podobnych specyfików jaki podała Knieja.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez gutek90 23 sie 2016, o 17:09

A powiedzcie co sądzicie na temat kwasu hialuronowego? Ogólnie z tego co czytam to bardzo polecają, ale czy naprawdę tak dobrze działa? Np. pierwsza strona z googli http://gladkacera.pl/kwas-hialuronowy-tabletki-kapsulki-krem-serum-czy-zastrzyki/ - co sądzicie? :?:
gutek90
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 1 gru 2016, o 14:13

Ja to tam nie wiem czy te kometiki działają
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez verko 7 gru 2017, o 22:58

Wybór kosmetyków wcale nie jest taki oczywisty, marka nie oznacza jakości, należy patrzeć na inne czynniki, takie jakie są opisane w artykule http://www.dlazdrowia24.pl/jak-wybierac-kosmetyki-na-co-zwracac-uwage/
verko
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Kosmetyki