kopiowanie stron

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

kopiowanie stron

Postprzez wawik 14 lut 2012, o 16:37

W jaki sposób mogę na szybko kopiować całe strony tekst + obrazki i jak i gdzie mogę to zapisać.
Chodzi mi głównie o zdjęcia, aby nie uciekły w kosmos po 1-szym marca bo zapisane są w żabie, ale tekst też by się przydał. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: kopiowanie stron

Postprzez hutkow 14 lut 2012, o 19:34

Witaj Wawik!
Jest to nie tylko Twój problem ponieważ ImageShack od 1 marca 2012r.zezwoli na hosting 500 szt fotek,pozostałe zostaną wykasowane.Po prostu chodzi o kasę czyli wykupienie licencj rocznej możliwości przesyłania zdjęć. Ja przechowuję fotki na dysku zewnętrznym lub na płytach.Jeśli chcesz swe fotki skopiować i mieć pewne to wgraj je na dysk twardy na specjalnie utworzony folder w tym celu a następnie z tego folderu na płytę.Jest to żmudna praca bo musisz po jednym zdjęciu przesyłać do folderu.To jest efekt ACTA.Ja dostałem wiadomość o tym z forumogrodnicze.info.Tam możesz sobie poczytać.
Edward
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: kopiowanie stron

Postprzez halina 4 mar 2012, o 10:20

Napisał Edward:
mieć pewne to wgraj je na dysk twardy na specjalnie utworzony folder w tym celu a następnie z tego folderu na płytę

Ja tak robię. Ale ponoć płyta jest krótkowieczna. Dlatego część zdjęć, te najważniejsze daję do fotolabu i wywołuję na papierze. Najlepiej wykadrować je przedtem samemu, bo mogą poobcinać. Potem starym sposobem wklejam do albumów, trochę opisuję.
Jeśli chodzi o tekst, to można wydrukować (jak uczyłam się, to drukowałam).
Jeśli niewiele tekstu, to można zrobić zrzuty i zapisać do folderu, podobnie jak zdjęcia.
Dysk zewnętrzny to dość drogi interes i też nie ma gwarancji, że tam będą bezpieczne (może się spalić, jak powiedział fachowiec!!!)
Można jeszcze taniej - przegrać na pendriwa.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Pytania, problemy opinie.