konto

Czekamy na państwa propozycje odnośnie nowych filmów instruktażowych. Po prostu napisz nam czego jeszcze chciałbyś się nauczyć :-)

konto

Postprzez JaNinka 1 sty 2011, o 21:06

Witam; mam prośbę do znawców obsługi komputera.Otóż chciała bym założyć konto na Naszą Klasę i odszukać Rodzinę rozsianą po całym świecie(herb mojej rodziny).Nie wiem jak się za to zabrać, wzór herbu już mam .Jednocześnie nadmieniam ,że jestem zarejestrowana na NK ale to ma być osobne konto.Proszę o pomoc w miarę możliwości;pozdrawiam
JaNinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: konto

Postprzez Dariusz 4 sty 2011, o 08:29

Ciekawa propozycja. Postaramy się zrealizować ten temat. :)
Dariusz
Administrator

Postprzez JaNinka 17 sty 2011, o 14:53

Dariusz napisał(a):Ciekawa propozycja. Postaramy się zrealizować ten temat. :)

Witam;Panie Darku kiedy uzyskam pomoc w założeniu mojego "konta"?(patrz wyżej)
JaNinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dariusz 17 sty 2011, o 22:41

Witam. Jesteśmy w trakcie realizacji filmów z zakresu tematyki "Obsługi Kont Bankowych Przez Internet". Póki co mogę tutaj po instruować jak to zrobić.
Omówię na początek sam proces rejestracji.

Kiedy wymyślamy nazwę użytkownika czy hasło to staramy się je gdzieś zapisać np do zeszytu, aby później nie mieć problemów z dostaniem się na nasze konto.

1) proszę wejść na stronę http://www.nk.pl
2) po lewej stronie kliknąć w zielony przycisk "dołącz do nas"

po kliknięciu ukażę się formularz który trzeba uzupełnić.

3) Podać nazwę użytkownika, imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, powtórzyć hasło.
4) Wybrać płeć, datę urodzenia
5) Konto fikcyjne ma pozostać na opcji NIE
6) Należy dokładnie przepisać kod z obrazka w pole które znajduję się poniżej
7) Akceptacja regulaminu: Należy zaakceptować wszystkie kratki znajdujące się przy regulaminie. Łącznie 5.
8) Po udanej rejestracji na adres email zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym w który musimy kliknąć aby móc logować się na nasze konto.

Błędy:
*Jeżeli popełnimy jakiś błąd i rejestracja nie powiedzie się to musimy zawsze powtórzyć nasze hasło które podaliśmy w pierwszym i drugim polu.
*Najczęściej popełniamy błąd w trakcie przepisywania hasła z obrazka i nie zawsze będzie to nasza wina. Często obrazkowe hasła są nie wyraźne i ciężko je rozczytać. Po każdym błędzie generowane jest inne i prawdopodobnie czytelniejsze hasło. Proszę pamiętać iż, po błędzie należy ponownie w formularzu powtórzyć hasło które wymyśliliśmy do naszego profilu. Hasło powtarzamy w miejscach o nazwie Hasło: oraz Powtórz hasło:.

W razie problemów proszę pisać tutaj i będziemy starali się pomóc.
Po udanej rejestracji proszę nas poinformować.
Dariusz
Administrator

Postprzez JaNinka 18 sty 2011, o 10:13

Witam; dziękuje bardzo za instruktaż, na pewno skorzystam.Z tego co przeczytałam mam rozumieć ,że konto np.dotyczące herbu rodziny zakłada się tak samo jak konto na NK.Jeśli się mylę :) to proszę mnie poprawić.Pozdrawiam i życzę miłego dnia-Nina :)
JaNinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dariusz 19 sty 2011, o 21:28

Dobrze jest najpierw założyć konto osobiste w w.w sposób. Rozumiem że, nie posiadamy takiego konta. Kiedy wszystko pójdzie pomyślnie. Wytłumaczę jak szukać bliskich za pomocą naszej klasy.
Dariusz
Administrator

Postprzez JaNinka 6 lut 2011, o 19:51

Witam już w Nowym Roku;mam pytanie: jak przyciąć zdjęcia,usunąć napisy ze zdjęć? jestem kompletnym laikiem w tym temacie i proszę o pomoc;dziękuję i życzę miłego wieczoru Nina
JaNinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 7 lut 2011, o 14:51

JaNinka napisał(a):Witam już w Nowym Roku;mam pytanie: jak przyciąć zdjęcia,usunąć napisy ze zdjęć? jestem kompletnym laikiem w tym temacie i proszę o pomoc;dziękuję i życzę miłego wieczoru Nina

Jeśli chodzi o przycinanie zdjęć (kadrowanie zdjęć) to filmy na ten temat znajdują się w dziale "Grafika" w programach FastStone oraz Picasa. Usuwanie elementów ze zdjęć np napisów, przedmiotów, osób ze zdjęć to już poważniejsza sprawa. Oczywiście można to zrobić ale w programach głównie płatnych np Photoshop tylko to już jest spory wydatek.
Krystian
Administrator

Postprzez JaNinka 8 lut 2011, o 12:35

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz;pozdrawiam, stała bywalczyni-Nina
JaNinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Propozycje nowych komputerowych kursów multimedialnych.