Jest zimmaa.

Tutaj dowiesz się wszystkiego o samochodach i będziesz mógł porozmawiać na tematy związane z motoryzacją. Masz problem z autem ? Napisz na forum. A jeden z naszych moderatorów, który z zawodu jest mechanikiem i prowadzi swój warsztat postara ci się pomóc.

Ten dział powstał na życzenie naszego nowego użytkownika, który jednocześnie stał się jego moderatorem i będzie za niego odpowiedzialny :-)

Zapraszamy do dyskusji.
Załoga kSenior.pl

Re: Jest zimmaa.

Postprzez Rysbar 21 sty 2014, o 05:36

Witaj Edwardzie.
W Toruniu "jako tako". Leży troszkę śniegu, temperatury ok. -7 stopni C, niewielki wiatr.
Specjalnego oblodzenia nie ma. Córka moja jeździ samochodem do pracy. Zabezpiecza przednią szybę, taką specjalną folią aluminiową, to i odpada skrobanie. A zima i tak późno zawitała. W końcu to już trzecia dekada stycznia.
I aby do wiosny.
Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez hutkow 21 sty 2014, o 11:55

Rysiu u nas były już większe mrozy,i ja otwierałem samochód,czyściłem szyby.Jednak u nas przed mrozem padał śnieg z deszczem a następnie był mróz i ściął wszystko grubą warstwą i nadal jest mrożno.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 21 sty 2014, o 16:02

Witaj Edwardzie.
No takie są uroki nietypowej zimy. Ja przyznam się, że nigdy nie miałem prawa jazdy, ani własnego samochodu.
Wiem że sąsiedzi w takim przypadku odpalają silnik i ogrzewają od środka szyby. Ponoć ułatwia to skrobanie lodu.
Ale jak można obejść się bez samochodu, to czemu nie.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Poprzednia strona

Powrót do ogólne