Jak zapisać do folderu muzykę ?.

Czekamy na państwa propozycje odnośnie nowych filmów instruktażowych. Po prostu napisz nam czego jeszcze chciałbyś się nauczyć :-)

Jak zapisać do folderu muzykę ?.

Postprzez halina 13 sty 2011, o 22:01

Co prawda, komputer mam od roku, i mniej więcej tyle , znajomość z jego problemami, ale jeśli chodzi o muzykę to z komputera słuchałam tyle co na You Tube lub Viola, czyli już przez kogoś opracowaną. Lubię robić zdjęcia i chciałabym wykonać pokaz z podkładem muzycznym. Jak taki pokaz wykonać pooglądałam kilka razy Wasze filmy , mam zainstalowanego picasa3. Natomiast jeśli chodzi o muzykę, nie mam najmniejszego pojęcia. Od czego zacząć? Czy mogę np. wgrać z płyty CD, bo takie posiadam? Jakie programy są do tego celu potrzebne? Co zrobić żeby muzyka nie była zbyt "ciężka" do pokazu? Tutaj wiem na pewno, że nic nie wiem, i każda życzliwa informacja jest mile widziana. Mam zainstalowany system Windows XP HE, który w grudniu bardzo aktualizował się, i laptop średniej klasy z ekranem 17 cali.Dwie przeglądarki internetowe, nie wiem co jeszcze za informacje mogą być potrzebne. Filmy i muzykę odtwarzam bez problemu - jedynie czas buforowania czasami jest potrzebny.Proszę o pomoc w tym temacie.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Jak zapisać do folderu muzykę ?.

Postprzez Administrator 14 sty 2011, o 11:00

Wszelkiego rodzaju problemy z komputerem oraz oprogramowaniem omawiamy w dziale "senior on-line" Tam proszę szukać odpowiedzi.
Administrator
Administrator

Powrót do Propozycje nowych komputerowych kursów multimedialnych.