http://www.123people.pl/

Tutaj wpisujemy ciekawe strony WWW jakie znajdziemy na sieci :)

http://www.123people.pl/

Postprzez halina 1 wrz 2011, o 19:13

Jest to wyszukiwarka osób w internecie!
Sprawdziłam swoje nazwisko, ani poczta, ani fora na których piszę i wklejam zdjęcia, nie są przeciekające, bo moje dane nigdzie nie przeciekły.
Znalazłam dwie osoby o tym samym nazwisku i imieniu, ale w innych miejscach zamieszkania.
Stwierdziłam natomiast, że wyciekają dane z Facebook, bo jak wpisałam nazwisko wnuczki, to miałam możliwość nawet oglądnąć zdjęcie jak i dane osób powiązanych. Znalazłam również dokument z 2009 roku, który powinien być całkiem tajny, bo dotyczył informacji dot. kandydatów do pracy z wymienioną ilością uzyskanych punktów!!!No nie wiem kto miał pomysł, żeby to umieścić w internecie, chyba że specjalnie!

Na stronie kursu jest przycisk "Lubię to", do kliknięcia go namawia nasz administrator, nie mam nic przeciwko, ale zaraz po kliknięciu otwiera się okno, gdzie zachęca się do rejestracji na Facebooku.

Zanim nie powstanie kurs, odnośnie poruszania się tam, ze szczególnym uwzględnieniem tajności moich danych, zdjęć i wszystkiego co uznam za tajne, nie zarejestruję się.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy
 
Posty: 1306
Dołączył(a): 30 gru 2010, o 18:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: http://www.123people.pl/

Postprzez frasag 1 wrz 2011, o 19:32

Halina: popieram!!! Ja tam byłem ale zamknąłem swoje konto na wiosnę jak net uruchomiłem bo z telefonu zakładałem konto ale zamknąć konta z tela się nie dało-ciągle wracały pytania: dlaczego? Jakie masz problemy? W czym możemy pomóc itp a konta zamknąć nie chcieli-dopiero z lapka to zrobiłem ale i tak była uwaga że zawsze mogę wrócić-wystarczy się zalogować A w międzyczasie wyświetliło mi ponoć ukryte nazwiska moich znajomych z innych portali SAME DZIURY SĄ NA TYM FBOOKU!!!

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
Avatar użytkownika
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy
 
Posty: 1095
Dołączył(a): 30 maja 2011, o 09:13
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Ciekawe strony internetowe.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Heise IT-Markt [Crawler]

cron