grunt to zdrowie

Re: grunt to zdrowie

Postprzez frasag 13 sty 2012, o 09:03

Podaję cały fragment ze str.387: Co się tyczy szeroko praktykowanych metod fizykoterapeutycznych w rodzaju masażu,ugniatania itp.sposobów,to zdaniem Goldsteina "jak dotąd nic nie wskazuje na to by masaż i ugniatanie były bardziej skuteczne niż gwizdanie Dixie"
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 13 sty 2012, o 18:19

Dela napisał(a)::o Urządzenie WITAFON
-leczy stawy
-złamania i urazy
-zapalenie korzonków nerwowych
-choroby z zakłuceniami w przepływie krwi
-i wiele innych dolegliwości

Czy ktoś z państwa ma to cudo?
Myślę o zakupie tego urządzenia-ale czy napewno pomoże?
Jestem takim niedowiarkiem.
Chciałabym poznać opinię na jego temat.

Witaj Dela... nie znam tego urządzenia ...Ale poczytaj w internecie ...na pewno bardzo reklamowane .....
Po co ..aby klienta zachęcić do kupna ....Nie wiesz jak teraz się robi....szkoda kasy...Sama kiedyś byłam na takiej prelekcji ...Lampy miały uzdrawiać ....nawet służyłam tam jako ochotnik żeby zobaczyć ..grzało jak suszarka do włosów.. poza tym nic innego nie czułam ale to nie od razu..powiedziano...Miałam ochotę kupić ..bo mnie głowa bardzo często boli...i w porę się ocknęłam ..po wyjściu pewna pani skomentowała krótko nabijanie ludzi w butelke..ja to kupiłam powiedziała ..i guzik nic nie pomaga .....Ja w cuda nie wierzę ...Jeszcze przytoczę na własne uszy słyszałam program W TV ale dawno jak sprzedawali poduszki jaśki które uzdrawiały....hi..hi...na wycieczce w autokarze jadąc ktoś sprytnie chciał zarobić chyba po 200 zł .już nie pamiętam..powstała awantura że tak drogo ..i ktoś rozdarł poduszkę .. a tam same szmatki łatki ..tak potrafią robić ludzi ..Tak się dzieje ... :o
A kto się martwi że wydamy ostatnie pieniądze ...Delu ja tylko przytoczyłam decyzja należy do Ciebie .
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 13 sty 2012, o 20:11

Jeszcze tylko dodam, odnośnie masażu odchudzającego, że odchudza , owszem , ale tylko masażystę... :lol:

Franciszku, dobrze, ze zaglądasz tutaj, już się martwiłam, ze nie będzie komu podpowiadać o różnych nowościach...
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 1 lut 2012, o 10:27

Witam!
Mnie nawiedziła moja etatowa choroba związana z zatokami,jestem do niczego,może ożywi mnie ulubione forum i antybiotyk.
Pozdrowienia Edward :(
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez marta46 1 lut 2012, o 18:37

halina napisał(a):Jeszcze tylko dodam, odnośnie masażu odchudzającego, że odchudza , owszem , ale tylko masażystę... :lol:

No i Twoją kieszeń. :D
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Postprzez danka53 22 paź 2012, o 08:28

ja na bóle używam rezonatora biofotonowego, miałam duże problemy z bólami stawów i rezonator mi rzeczywiście pomógł, a do tego dobrze wpływa na moje objawy menopauzy.
danka53
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 22 paź 2012, o 11:47

danka napisała:
ja na bóle używam rezonatora biofotonowego,

Widziałam w gazecie reklamę. Czy to są jakieś płytki magnetyczne, które mają wytwarzać pole leczące?
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 22 paź 2012, o 12:27

Moim zdaniem chodzi o Rezonator
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Rysbar 22 paź 2012, o 13:44

Witam!
Proponuję wpisać w Google "Rezonator biofotonowy" i znajdziemy masę artykułów zarówno chwalących urządzenie, jak i krytykujących. Po przeczytaniu tych artykułów każdy sam oceni, czy wyasygnować ok 4000 zł. na urządzenie paramedyczne. Ja wywnioskowałem, że jest to urządzenie podobne do słynnych poduszek czy materacy likwidujących bóle. Nie mam przekonania do cudownych urządzeń. Myślę, że jest to kolejna próba wyciągnięcia "kasy" od starszych ludzi. A jeśli w niku Pani Danki53 cyfra 53 jest rokiem urodzenia to chyba już trochę późno na menopauzę. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez anakana 17 sty 2013, o 08:00

Choroby ,dolegliwości seniorów są rożne i walka z nimi to jak z wiatrakami.Jesteśmy coraz mniej sprawni chociaż każdy z nas dba jak może o swoje zdrowie.Wychodzą lata młodości kiedy nie myśleliśmy o tym ,że kiedyś będziemy się porać z taką ,czy inną chorobą.Teraz chcemy coś naprawić i zmienić i w pewnym sense liczymy,ze się uda.
Sanatoria,rehabilitacje pomocne.Chociaż nigdy nie korzystałam z takich usług.Potrzeba taka by była pewnie ale się o to nie starałam.Jakie poglądy mają seniorzy na ten temat.?Ania
anakana
Aktywny
Aktywny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Choroby i dolegliwości