[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Gra na gitarze | kSenior forum - forum dla seniorów

Gra na gitarze

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Gra na gitarze

Postprzez Dariusz 30 sie 2011, o 13:19

Jako kilkunastu letni gitarzysta mogę polecić ciekawe programy które warto mieć zainstalowane łącznie ze stronami internetowymi.
Dariusz
Administrator

Re: Gra na gitarze

Postprzez Nektarynka 10 wrz 2011, o 10:48

Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 11 wrz 2011, o 15:38

Jeśli tylko do nauki, to pauzuję, już niczego się nie nauczę choć w młodości uczyłam się grać na mandolinie.
Jeśli do słuchania i patrzenia, to chętnie. Polecaj, polecaj...skorzystam niechybnie.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dziadek 25 wrz 2012, o 16:42

Czemu sądzisz , że się nie nauczysz ?. Nauczyć się można w każdym wieku. Trzeba tylko mocno tego zapragnąć. Na naukę nigdy nie jest za późno :)
Dziadek
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 25 wrz 2012, o 18:47

Witaj Dziadek.
Czy to Twój pierwszy wpis tutaj, bo jakoś nie kojarzę :) :oops:
Jak widzisz, na obiecankach skończyło się.
Ale masz rację, wszystkiego można się nauczyć, nawet jeszcze teraz, pod warunkiem, ze tego właśnie bardzo pragnie się. Ale z wielu pragnień, na pierwszym miejscu postawiłabym naukę angielskiego, ponieważ nie było mi dane uczyć się go.
Realne? Oczywiście, tylko czasami myślę, czy warto jeść tę żabę? Słownik - książka i Translator z biedą wystarczą.
Pozdrawiam i zachęcam do zostania tutaj.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 7 paź 2012, o 12:03

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez silna1 28 lut 2013, o 01:01

Dla zainteresowanych ja jako początkująca osoba korzystam m.in z tej stronki;
http://guitarnet.pl/strojenie-gitary.php

Gram już kilka miesięcy, więc jest generalnie kiepsko mimo iż wiele osób mi mówi, że zrobiłam postępy.
Ja chce grać idealnie. :D
silna1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dariusz 10 lut 2015, o 09:42

Guitar Pro 5 lub 6 który jest godny polecenia niestety nie jest darmowy. Program gra z tak zwanej tabulatury. Pod Guitar Pro można pobrać niemal każdą piosenkę. Włączyć wyłączyć sekcje innych instrumentów które zostały użyte w danym utworze. Dorze jest mieć także AP TUNER do pobrania za darmo wystarczy w Google wpisać. Oczywiście program do strojenia gitary. To tak na początek.
Dariusz
Administrator

Postprzez Bogda501 21 cze 2015, o 08:27

Bogda501
Aktywny
Aktywny

Postprzez xaviermar 11 sie 2015, o 13:37

xaviermar
Nowicjusz
Nowicjusz