[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
fotografia amatorska | kSenior forum - forum dla seniorów

fotografia amatorska

Forum dla miłośników fotografii cyfrowej oraz obróbki zdjęć przeznaczone dla amatorów a także tych bardziej zaawansowanych użytkowników. Podziel się swoim doświadczeniami z nami oraz innymi użytkownikami forum. Zapraszamy do dyskusji.

Re: fotografia amatorska

Postprzez sasiad 21 lut 2013, o 16:46

Halino masz pięknotki. Od razu przy nich samopoczucie się poprawia.

Obrazek
Udało mi się to zdjęcie bez lampy błyskowej, słońce dość mocno przyświecało.
Stanisław
www.gladiole.pl
sasiad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 21 lut 2013, o 19:09

Mam chyba podobny trochę do Twojego.
Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 24 lut 2013, o 16:50

Witam....ale macie śliczne storczyki...pięknie kwitną...jakie kolory....gratuluję dobrej ręki ..
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez sasiad 24 lut 2013, o 20:20

Nektarynko dziękuję za pochwałę :!:
Z falkami tak jest, że lepiej je trochę zaniedbać, szczególnie po kwitnieniu, niż nadmiernie podlewać, wtedy pokazują swoje wdzięki :D

Ha-na zaszachowała mnie jakością fotki, ale sprezentowany mi aparat i tak robi super zdjęcia.

Obrazek - Kwiat Paproci - to nazwa odmiany. Właśnie ten kwiat mieczyka chciałbym wstawić pomiędzy moje paprocie. Zarejestrowałem się na Forum Grafiki do Dziadka Janka, ale... nie mam czasu (na razie).
Obrazek
Stanisław
www.gladiole.pl
sasiad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 25 lut 2013, o 11:46

Dzień dobry, Henia i Stanisław.
Jeśli chodzi o zdjęcia, to nie chodzi tutaj o jakość, tylko o to, żeby były (zgodnie z tytułem wątku).
Przeczytałam artykuł o aparatach fotograficznych i doszłam, że ten co mam to jakiś rodzaj hybrydy, coś pomiędzy cyfrówką a lustrzanką, bardziej cyfrowy z dość dużym zoomem i ręcznym nastawianiem funkcji. (ale bez możliwości wymiany obiektywów).
Jak go kupiłam, to najbardziej przeraziła mnie gruba instrukcja użytkowania, ale idąc za radą innego forumowicza, bardziej doświadczonego, nie uczyłam się z niej, tylko próbowałam robić zdjęcia, co nie było takie łatwe, bo to jest pierwszy tego typu, jaki mam.
Ale dość szybko przezwyciężyłam problem, najdłużej trwała nauka robienia zdjęć dziecku w warunkach domowych.

Mieczyk, jaki pokazał Stanisław, jest piękny, aż nie do wiary, że tak pięknie kwitnie. Chyba chcesz zrobić grafikę do ozdobienia swojej strony, czy profilu. Ja niestety, nic nie pomogę, bo nie potrafię tego robić (choć początkowo chciałam się nauczyć , ale zrezygnowałam).

A tutaj, jedno ze zdjęć, jakie robiłam na początku, trenując naukę.
Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 3 mar 2013, o 15:50

Idzie wiosna.
Najszybciej na nią reagują ptaki....
Obrazek

Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez sasiad 8 mar 2013, o 18:34

Obrazek
Stanisław
www.gladiole.pl
sasiad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nektarynka 9 mar 2013, o 16:19

Witam..Halinko i Stanisławie...ale świetne zdjęcia ..Mas rację wiosnę czuć było... ;)
Na razie musimy poczekać... :) Stanisławie miałam kiedyś te paprocie...musiałam zlikwidować ...tak się rozrosły że nie było niczego widać..
Dziękujemy za życzenia...
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez sasiad 9 mar 2013, o 16:39

Nektarynko dziękuję za przepyszny poczęstunek.
U mnie paprocie rosną w sadzie pod jabłoniami, nikomu nie przeszkadzają . Zaczekam na kwiat :lol: :lol: :P

Obrazek
Przebiśniegi już kwitną.
Stanisław
www.gladiole.pl
sasiad
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 12 mar 2013, o 11:21

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy