Forum ogrodnicze

Czekamy na wasze pomysły oraz sugestie :) Zapraszamy do współpracy w rozwijaniu portalu kSenior.pl

Forum ogrodnicze

Postprzez Krystian 4 wrz 2014, o 11:46

Z tego co zauważyłem tematyka ogrodnictwa dla wielu jest bardzo bliska. Do końca tego tygodnia stworzę forum ogrodnicze. Być może macie jakieś sugestie np na temat jego działów :-)
Krystian
Administrator

Re: Forum ogrodnicze

Postprzez Teo 7 wrz 2014, o 14:02

Wielu emerytów to aktywni działkowcy, są wśród posiadacze ogrodów przydomowych , działek rekreacyjnych nad jeziorami, terenach leśnych
    i tam gdzie każdemu miło.
    Najwięcej posiadaczy działek znajduje się w ROD , ci którzy je tam posiadają mówią żartem że jadą na RODOS – rodzinny ogród działkowy ogrodzony siatką.
    W większości nasze działki i ogrody mają charakter rekreacyjny, niektórzy uprawiają troszkę warzyw, rośliny ozdobne są chlubą każdego ogrodu. Wielu z nas lubi podzielić się wrażeniami z swoich ogrodów.
    Można im umożliwić miejsce na własny wątek gdzie będą pokazywać uprawiane rośliny, dzielić się problemami z ich uprawą , szukać na to pomocy.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: Forum ogrodnicze

Postprzez joanna1949 25 wrz 2014, o 14:51

Mam takiego sąsiada co to ciągle coś podpala i smrodzi innym. Nikt nie reaguje a ja nie mam odwagi zasiać ziarna niezgody między sąsiadami.
joanna1949
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Propozycje - Sugestie - Nowości