Elementy automatyki w domu

Tutaj piszemy o wszelkiego rodzaju nowinkach technologicznych oraz ciekawostkach ze świata elektroniki. Jeśli interesują ciebie komputery, telefony oraz inne zdobycze techniki XXI wieku to jest to forum dla ciebie :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Elementy automatyki w domu

Postprzez hutkow 10 lis 2013, o 17:52

Witam!
Ja mam w mieszkaniu włączniki oświetlenia w każdym pomieszczeniu,kiedy po zmroku tam się wchodzi oraz w moim pokoju sterowanie zasłoną okna dla tego,że okno przeszkadza w oglądaniu telewizji,kiedy to leżę sobie na wersalce.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 22 lis 2013, o 11:10

Witam!
Również mam firankę i dekoracyjną zasłonę, roleta służy mi do zmniejszenia jasności okna przy oglądaniu telewizji w tedy gdy świeci słońce ,które razi oczy.Jedno z drugim nie ma nic do rzeczy.Technika po prostu pomaga w życiu i nie przeszkadza aby utrzymać tradycyjny wystrój pokoju w jakiej się chce epoce.Zaś co do firan,małżonka pozostawiła ich bardzo dużo zmieniała je co najmniej dwa razy w miesiącu albo częściej.Natomiast ja nie zmieniłem ich od śmierci małżonki bo po co.
Pozdrowienia Edward
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 24 lis 2013, o 06:34

Witam.
Natomiast ja nie zmieniłem ich od śmierci małżonki bo po co.

Aż pewnego dnia przyjdzie córka i powie: "Tato, no weź się... Tak nie można. Co by Mama powiedziała."
Pewne rzeczy są nie uniknione. Za jakiś czas z miłości do Żony zmienisz firanki.
Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Powrót do Ogólny