Dzieńdoberek!

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Dzieńdoberek!

Postprzez marcsus 17 kwi 2013, o 12:58

:idea: Cieszę się,że odnowilam obecność w tym portalu i tak na początek odnoszę wrażenie,że jest to portal przejrzysty,o czytelnej komunikacji.Komputer używam od trzech lat,jestem prawie samoukiem,ktory uczy się na błędach.Najczęściej korzystam z Granic Nauki.Klub Tygodnika Powszechnego,strony dot.filozofii,wiary i nauki-szcz.multimedia.Jestem od lat zamiłowana w łażeniach po wsiach,łąkach i lasach.Zaparta w czytaniu literatury i nadrabianiu zaległości z klasyki antycznej.Lubię poezję:Zagajewski,Miłosz,Achmatowa i odkryty nie tak dawno samouk,chłop-pasterz St.Bojarczuk z Krasnegostawu-po art.A.Stasiuka w TP.Lubię też dobre filmy,w miarę uczestniczę w festiwalach filmowych,łącznie z muzyką filmową-a tego w Krakowie nie brakuję.Uff dość-miło mi i zaistnieć w KSenior,jak i poznać poznąc osoby w drodze.Serdeczności -marcsus
marcsus
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Dzieńdoberek!

Postprzez krystyna 17 kwi 2013, o 13:51

Witaj, Marcsus.
Zaimponowałaś mi zakresem zainteresowań!
Przy takim wachlarzu tematów z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.
Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy. :)
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Re: Dzieńdoberek!

Postprzez malwa 17 kwi 2013, o 17:03

Witaj, witaj :D
Można się kompleksów nabawić czytając ;)
Wpadnij na kawusię do kawiarenki. Krysia pieknie prowadzi kawiarenkę, a smakołyki, które serwuje to puchota.
Obrazek
malwa
Omnibus
Omnibus

Powrót do Przywitaj się z nami :-)