Dzień dobry!.

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Dzień dobry!.

Postprzez Janek 5 lut 2011, o 16:24

Witam wsz. Forumowiczów, a zwłaszcza Zespół kSeniora.
Spodobał mi się bardzo pomysł i inicjatywa prowadzenia takiego kursu komputerowego dla seniorów.
Mam 2,5 letni staż na forum Klub Senior Cafe i widzę tam potrzebę wynikającą z braku wiedzy komputerowej u moich rówieśników. Nas w szkołach tego nie uczono. Z prozaicznego powodu - komputerów wtedy nie było "na świecie".
Jako czysty samouk (nie byłem na żadnym kursie) jakoś radzę sobie z komputerem. Ale i często potykam się o jakiś problem. Korzystam z pomocy koleżeńskiej na KSC. A także "zainstalowałem" się dodatkowo na trzech innych forach komputerowych. Wypracowałem nawet metodę: mam na pasku zakładek Firefoxa te trzy fora, formułuję swój problem, i wrzucam do trzech. Prawdopodobieństwo otrzymania satysfakcjonującej odpowiedzi wzrasta. Jeśli nie odpowiedzi, to podpowiedzi. Polecam tą metodę.
Będę się starał w miarę wolnego czasu być często obecnym na tym forum. Tak pięknie się zapowiadającym :) .
Już nawet skorzystałem z pomocy w kSeniorku - od p. Dariusza, któremu w tym miejscu b.dziękuję.
Lekcje kursu na razie tylko przeglądnąłem. Już widzę, że dużo, i na pewno, z nich skorzystam.
Cóż jeszcze. Mieszkam z małżonką w Gdańsku, wnuczki dwie już "odchowane", odfrunęły od nas :( .
Pozdrawiam wszystkich.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: Dzień dobry!.

Postprzez wawik 5 lut 2011, o 17:08

Witam na forum Pana Janka. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Witam

Postprzez Barbara7 9 lut 2011, o 12:42

Cieszę się, że powstaje to forum. Jestem również samoukiem komputerowym, moja przygoda z internetem zaczęła się parę lat temu. Jestem emerytką, a że moje obowiązki rodzinne trzymają mnie w domu, internet jest moim oknem na świat.
Mam nadzieję, że stworzymy miłe miejsce, gdzie z przyjemnością będziemy zaglądać. :D
Barbara7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 9 lut 2011, o 18:33

Witamy i jednocześnie cieszymy się, że dołączyła do nas kolejna osoba :) Zapraszam do udzielania się na forum oraz polecania tej strony znajomym :)
Krystian
Administrator

Postprzez marta46 16 paź 2011, o 13:47

Janku, dziękuję za przywitanie, z seniorka znamy się dość dobrze, nawet kiedyś spotkaliśmy się.
Tam, podobnie jak Ty mam inny nick.
Win 7 64bit chwalę sobie, mam go w laptopie, ale w starym kompie używam XP.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Powrót do Przywitaj się z nami :-)