[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Dział ogrodniczy | kSenior forum - forum dla seniorów

Dział ogrodniczy

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Dział ogrodniczy

Postprzez wawik 11 sty 2012, o 20:12

Widzę tu kilka osób zajmujących się ogrodnictwem. Ktoś musiał taki dział utworzyć - wypadło na mnie, najwyżej zostanę zbanowany. :lol:
Temat o pogodzie gania w pogodzie, a tutaj możemy poplotkować o naszym spędzaniu czasu na świeżym powietrzu - czyli w ogródku.
Zimę mamy nie typową i miesiąc temu sadziłem dwie śliwy kolumnowe. Dzisiaj posadziłem na ogród (kolejny już raz świerka choinkę). Święta, sywester, Nowy rok i kolęda zaliczone, to i choinka powinna rosnąć tam gdzie jest jej miejsce i tak się stało. :P
Ostatnio edytowano 30 sty 2013, o 18:24 przez wawik, łącznie edytowano 1 raz
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: Dział ogrodniczy

Postprzez grazyna 12 sty 2012, o 15:45

Interesuje mnie temat ''gadzety ogrodowe'' myśle że zdjecia to podstawa,u mnie na działce króluje natura ,mam sporo starych pniaków ,wykarczowanych korzeni w które tchnełam życie,''rosną'' sobie i zdobią jeżeli kogoś '' zaraziłam '' tematem to się cieszę.Grazyna
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 12 sty 2012, o 19:29

Wawik - zamiast normalnej choinki w tym roku kupiliśmy w szkółce w donicy świerk Conica, niewielki, ale wyhodowany w donicy, nie wykopany i wsadzony. Ozdoby miał nietypowe, naturalne - pachniał pięknie, ale nie trzymałam go cały czas w domu, żeby się nie rozhartował. Zaraz po świętach, wywieźliśmy go na działkę i posadziliśmy, trzeba było zdjąć kawałek darni z trawnika.U nas nie było jeszcze ujemnej temperatury tej zimy.

Grażyna- widziałam u kogoś w ogrodzie duży korzeń starego drzewa posadowiony korzeniami do góry, poprzycinany odpowiednio a w zagłębienia tego korzenia, posadzone były rośliny typu skalnego. Pięknie to wyglądało, nawet przez jakiś czas kombinowałam, żeby zdobyć gdzieś podobny wielki karcz, ale nie udało mi się.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 12 sty 2012, o 22:10

Halinko pewnie o tym Piszesz ...mam 3 szt.tylko czasami brązowieje... czegoś pewnie brakuje ...zdjęcie z ubiegłego roku. :)
URL=http://wgrywacz.pl/view.php?filename=401IMG_0957.jpg]Obrazek[/URL]
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 13 sty 2012, o 20:00

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 15 sty 2012, o 09:13

Halina- ja swoje pniaki ''zdobywam '' z ziemi ,jeżeli znajde stereczący z ziemi korzeń krórego mogę poruszyć czyli nie siedzi mocno w ziemi to próbuje go z niej wyciągnąć często przy użyciu szpadla ,często rozgałezienia tego korzenia są bardzo rozległe i przez to poprostu piękne, potem troche kosmetyki w postaci pomalownia pokostem i...chętnie oddaje jak ktoś poprosi ,wten sposób zaraziłam parę osób ...i krasnale sobie poszly.Grażyna
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 15 sty 2012, o 18:46

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 15 sty 2012, o 19:09

wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez halina 15 sty 2012, o 22:26

No tak. Wzorując się na zachodnich sąsiadach w niektórych ogródkach u nas też zamieszkały krasnale, niestety.
A Polacy, oczywiście produkowali, stąd te "sklepy" przy drogach. Obecnie już o wiele mniej widać.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 16 sty 2012, o 18:43

Halina spaceruje sobie po lesie i sprawdzam kopniakiem czy wystarczająco suchy ten pieniek wystajcy z ziemi jak się rusza to sie nada i wykopuje i mam frajde myśle że takich świeżych o których piszesz to bym nie dała rady tylko koparka ma tyle siły mam jeszcze kanienne ''grzybki ''no i na nich moje pomysły się kończą masz cosik fajnego na uwadze?a Wy dzrodzy klubowicze?
grazyna
Aktywny
Aktywny

Następna strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje