[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Dział ogrodniczy | kSenior forum - forum dla seniorów

Dział ogrodniczy

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Dział ogrodniczy

Postprzez wawik15 12 kwi 2015, o 01:44

Bambus dostałem i inne kwiatki też. Teraz czekam na wycenę i podesłanie nr. konta do zapłaty.
Forum Świat kwiatów ma też swoje zalety. :P
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 12 kwi 2015, o 07:18

Dzięki,polecę tam zobaczyć:)
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez wawik15 12 kwi 2015, o 14:42

Polecam zobaczyć i się zadomowić. :P
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez kaska2909 24 sie 2015, o 16:49

Na stronie https://www.versanis.pl/produkty,6,Do-ogrodu widziałam świetne pergole. Zastanawiam się jakby wyglądały w moim ogrodzie. Mam już dużo kwiatów doniczkowych więc może dzięki takiej pergoli zaoszczędziłabym trochę miejsca? Czy ktoś z Was ma taką? Lub podobną?
kaska2909
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 24 sie 2015, o 18:00

Delikatna ta pergola. Załamie się pod ciężarem SPAMU !!! :lol:

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez martatulacz 26 sie 2015, o 08:31

hej, jestem początkującym ogrodnikiem - amatorem, nie wiem jeszcze wszystkiego, choć bardzo się staram i chyba jest to nawet jakieś dziwne - podniecam się tym jak dziecko :). No ale do rzeczy - jak polecacie "ochronić" ogród na zimę? Mam drzewka owocowe - coś przycinać? Oprócz tego kwiaty i warzywa, ale z tym to chyba nic nie zrobię. Jakieś rady?
Ostatnio edytowano 26 sie 2015, o 08:37 przez martatulacz, łącznie edytowano 1 raz
martatulacz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez stonoga12 26 sie 2015, o 08:36

witam serdecznie wszystkich fanów ogrodnictwa.. nareszcie udalo mi sie wejsc na to forum po problemach z komputerem. Ale dzieki braku komputera poswiecilam wicej czasu moim kochanym roślinkom, postaram się tu wrzucić na dniach zdjecia moich surfinii na balkonie i parapetach. w tym roku kwitna jak szalone juz polowa okien przyslonieta nimi bo tak sie rozrosly.
stonoga12
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez martatulacz 26 sie 2015, o 09:14

Kwiatki na balkonie nie spędzają mi snu z powiek, co innego moje drzewka. Są jeszcze liche, boję się, żeby mi ich jakiś pierwszy przymrozek we wrześniu/październiku całkiem nie zniszczył.

Swoją drogą chętnie obejrzałabym Twoje kwiatki, ja walczę z mszycą na begoniach.
martatulacz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez stonoga12 26 sie 2015, o 09:35

u mnie mszyca zniszczyła połowe ziół w donicach.. a co ciekawe mięta, która rośnie również na grządce trzyma się świetnie i w ogole nie choruje, dziwna sprawa
mamy za to inne problemy - bardzo dużo jabłek zgnitych już na drzewie, zero owoców na krzewach borówek, tylko kilka pigw.. ale to dlatego że zdecydowaliśmy się niczym nie pryskać tych drzewek, używać nawozów tylko naturalnych i chyba wole mieć mniej owoców ale być pewnym ze sa zdrowe :)

ja wlasnie chciałam jechać jutro do sklepu zeby dokupić włókniny do okrycia roślin przed zimą, bo po tych paru chłodniejszych dniach bylam pewna ze jesien tuż tuż, a tu proszę za oknem prawie 30stopni i chyba jeszcze poczekam z tym
stonoga12
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez stonoga12 26 sie 2015, o 09:38

stonoga12
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje