[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
DWA MIASTA. | kSenior forum - forum dla seniorów

DWA MIASTA.

Forum dla miłośników fotografii cyfrowej oraz obróbki zdjęć przeznaczone dla amatorów a także tych bardziej zaawansowanych użytkowników. Podziel się swoim doświadczeniami z nami oraz innymi użytkownikami forum. Zapraszamy do dyskusji.

Re: DWA MIASTA.

Postprzez krystyna 12 gru 2012, o 19:23

Dzień dobry, Halinko.
Jestem tu dość krótko, ale jedno zauważyłam od razu;
tu do rozmowy i dyskusji nikt się nie garnie. :(
Do kawiarenki zajrzało ponad 2000 osób a wpisało kilka słów
chyba 5. Fajnie to wygląda, co??? :D
Codziennie zastanawiam się, czy już czas skończyć tę nierówną walkę. :D
Ale Twoje zdjęcia będę oglądać dopóty, dopóki będziesz wstawiać.
Pozdrawiam i dziękuję.
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez Rysbar 13 gru 2012, o 09:50

Zaglądam tu i do kawiarenki. Oglądam, podziwiam - a jak nie mam nic konkretnego do powiedzenia, to co będę pisał? Póki co, to jestem wdzięczny Krystynie i Halinie za możliwość zwiedzania na zdjęciach miejscowości w których prawdopodobnie nigdy nie będę. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez halina 13 gru 2012, o 19:38

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 15 gru 2012, o 18:57

Halina napisała:Cokolwiek, niekoniecznie pochwały. Daj znać tylko, ze tu byłeś.
Więc jestem, oglądam i podziwiam nieprzeciętne zdolności specjalistki w fotografii cyfrowej.
Z tego co zorientowałem się to gdzieś na innym forum prezentujesz swoje prace, tylko nie umiem ich odnaleźć.
Jeśli można prosić o linka, to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez halina 15 gru 2012, o 21:47

Witaj Ryszardzie.
Muszę od razu wyjaśnić, że to co napisałam w poście powyżej w żadnym wypadku nie dotyczy Ciebie.
Tak wyszło, bo akurat się odezwałeś i napisałeś szczerą prawdę. Ale jeśli chodzi o tutejszych forumowiczów to moim zdaniem należysz do tych, którzy zawsze podejmują dyskusję.
Chodziło mi o to, że wątki fotograficzne ogląda wiele osób, co widać na początku (np. wyświetlone 253 razy a odpowiedzi tylko 53, albo wyświetlone 691 razy ,odpowiedzi tylko 70), czyli oglądają i bez słowa "wychodzą". Odzywa się najczęściej jedna czy dwie te same osoby.
Nie jest moim zadaniem nikogo uczyć zachowań, ale odczucia wklejającego są takie jak napisałam i dałam temu wyraz. Zniechęca do dalszej pracy.

Jeśli chodzi o inne forum, to trochę moich zdjęć jest na galerii Klub Senior Cafe, trochę rozrzucone tam po watkach, wątku autorskiego tam nie zakładałam, bo szybko przeszedłby do "archiwum", ponieważ tam należałoby codziennie być obecnym i pracować, najnowsze są na wierzchu.
W KSC są zdjęcia najwcześniej robione, po zakupie aparatu, tutaj późniejsze, niektóre mogą się kopiować, bo nie prowadziłam dokładnej ewidencji wklejanych zdjęć, wszystkie podpisywałam tak jak tu Ha_na.
Pozdrawiam :)
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Reni1947 30 sty 2013, o 09:36

Witaj Halinko.
Wciąż odkrywam nowe wątki tego forum.Dziś padło właśnie na ten - DWA MIASTA.
Mam ogromną frajdę oglądając te zdjęcia. Byłam w Zgorzelcu jedyny raz na dwudniowych odwiedzinach u koleżanki przy okazji pobytu na urlopie w niedalekim Lubaniu Śl., nie zwróciłam wtedy uwagi jakie to ładne miasto.
Było to latem 1970 roku i akurat nie zwiedzanie miasta było moim celem, a wizyta u koleżanki poznanej na wakacjach w zupełnie innym regionie Polski.Prowadziłyśmy korespondencję przez kilka ładnych lat, potem już tylko była wymiana kartek świątecznych, aż wreszcie zupełnie ustała. Po latach napisałam pod znajomy adres, niestety list wrócił z adnotacją "adresata nie ustalono".
Dziś po latach patrzę na to miasto jakby po raz pierwszy choć chwilami jakieś światełko błyska, że tam chyba byłam.Czy jest gdzieś może na tych zdjęciach ul.Kościuszki 46? Moze ten widok odświeży moją pamięć.
Pozdrawiam

Wciąż nie mogę go ujarzmić, kto pomoże>
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 30 sty 2013, o 21:13

Witaj Reni.
Świat jest mały a staje się coraz mniejszy, jak widać.
Niestety, na moich zdjęciach nie ma ulicy Kościuszki.
Starałam się pokazać, to co jest najbardziej charakterystyczne architektonicznie dla naszych miast, jak zabytki, remonty poszczególnych obiektów (bo to cieszy), jednym słowem to co wydało mi się godne pokazania. Pozostało wiele, nie sposób wszystko sfotografować, ale mam zamiar, jak się ociepli (nie lubię chodzić z aparatem w zimną pogodę, jest duży), i jeszcze zrobić tutaj trochę zdjęć.
Od 1970 roku, miasto bardzo się zmieniło, tak jak większość innych. Rozrosło się w kierunku Lubania, szczególnie sieć handlowa, ale również i mieszkaniowa.
Powstała sieć dróg i ścieżek rowerowych łączących trzy państwa: Polskę, Czechy, Niemcy.
Aż żal, że dopiero teraz można zwiedzać bez problemu to co jest za miedzą, kiedy człowiek nie ma już takiego zdrowia jak kiedyś.
Pozdrawiam.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 9 maja 2013, o 04:22

Moje wyjaśnienie:
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Poprzednia strona

Powrót do Ogólny