[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Duchowość, sens życia, działanie | kSenior forum - forum dla seniorów

Duchowość, sens życia, działanie

Tutaj piszemy na różne tematy niekoniecznie powiązane z istniejącymi.

Duchowość, sens życia, działanie

Postprzez Justyna277 7 mar 2018, o 16:32

Witam serdecznie,
jestem studentką 5 roku psychologii i piszę w tym roku pracę magisterską. W związku z tym zwracam się do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety. Jest całkowicie anonimowa, nikogo nie będę szczegółowo prześwietlać :D. Dzięki Państwa pomocy i odpowiedziom przestanę w końcu obgryzać paznokcie ze stresu (eh, te studia..). Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wypełnią ankietę, jestem ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam!

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/aRzMqrg2JYvlTKdF3
Justyna277
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Duchowość, sens życia, działanie

Postprzez fugazi 5 kwi 2018, o 18:54

fugazi
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Duchowość, sens życia, działanie

Postprzez Nieuchronny 15 maja 2018, o 16:00

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
Nieuchronny
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Różne różności