Do Szanownej Administracji

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

Do Szanownej Administracji

Postprzez frasag 20 mar 2014, o 17:10

Jak długo będziemy jeszcze oglądać na wielu wątkach ankieterów i spamerów??? Czy taki był cel założenia tej fajnej strony???Obrazek
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Do Szanownej Administracji

Postprzez Rysbar 20 mar 2014, o 20:02

Mam na uwadze, że to studentka, wydaje się jednak że przegina pałę. Traktuje nas emerytów jako niekumatych osobników. Dlatego w drodze "wyjątku" popieram stanowisko Frasaga i też proszę Admina o zadziałanie celem wyeliminowania jej wpisów. Trzeba nauczać szacunku dla starszych osób. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez lucyna12 25 mar 2014, o 15:54

Zgadzam się -szacunek- to dzisiaj wymarły mamut i trzeba uczyc:)
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Teo 25 mar 2014, o 18:50

Większość postów z dnia dzisiejszego które zniechęcają do korzystania z tego forum to spam reklamowy.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Dariusz 28 mar 2014, o 07:15

Niestety jest nas mało by ogarnąć wszytko. Musiałbym siedzieć 24/h i pilnować forum a to nie wykonalne. ksenior to projekt finansowany z naszych środków własnych. Nie jesteśmy w stanie przebywać tu i skutecznie eleminować reklamy. Planuje niedługo mianować aktywnych i chętnych użytkowników moderatorami forum. Moderatorzy będą mogli takie osoby usuwać również. Co o tym myślicie? Poruszę tą sprawę niebawem w propozycjach.
Dariusz
Administrator

Postprzez wawik15 28 mar 2014, o 07:38

Każde forum powinno mieć swoich moderatorów do utrzymania właściwych relacji na forum, a do usuwania wpisów spamerskich tym bardziej.
:P
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 28 mar 2014, o 07:51

Sadzę że pomysł dobry .Warto by było bo ważne aby forum utrzymać .
Sama ostatnio mało bywałam,ale na początku nauczyłam się dużo :D :D :D
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Dariusz 28 mar 2014, o 09:53

Ja wraz z Krystianem to prowadzimy póki co. Mieliśmy na początku chętnych zaangażowanych pomocników lecz niektórzy od razu chcą widzieć kokosy w postaci finansów a to tak nie idzie. Dlatego też zrezygnowali. My jako pracownicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gdyni robimy to hobbistycznie. Nie oczekujemy wielkich zysków kokosów i nie prowadzimy polityki naciągania was na kasę typu zapłać korzystaj itp. Lub daj coś na okres próbny a potem płać. Nic z tych rzeczy. Niedługo zamierzamy zainwestować w reklamę i będą koniecznie potrzebni moderatorzy. Wtedy będę liczył na was. Reklama którą mamy na stronie to jedyny zysk który zwraca póki co poniesione koszty. Jest tego bardzo dużo (tych informatycznych spraw). Będę szukał też ludzi wśród swoich znajomych którzy pomogą mi to rozwijać bo widzę, że jet was coraz więcej. Super, cieszy mnie to i daje mi to sił do działania. Mianuje moderatorami tych co są długo z nami i są aktywni. Myślę, że będzie strzał w dziesiątkę. Razem tworzymy nasz miły kącik, naszą społeczność więc razem musimy to wszyscy rozwijać. Chcę abyście wy byli zadowoleni tak samo jak my.

ps. dziś właśnie dożywotnio usunołem 4 cfaniaków któzy spamowali inteligentnie w wypowiedziach. :)
Dariusz
Administrator

Postprzez Dariusz 28 mar 2014, o 16:36

Coś w miarę twitera i FB nie ma racji bytu. Przykład? Nasza-Klasa. Upada z roku na rok a oferuje te same usługi. Z gigantem FB nie wygrasz nigdy. Niestety zachód USA tam technologia internetowa niestety idzie szybciej wszyscy zrzynają pomysły od Google. Postawiłem jednak na Nauke Seniorów. Zbyt mało usług jest dla tej grupy docelowej. Moi rodzice też już wchodzą w ten wiek i widzę, że za parę lat będzie to miało racje bytu. To są tylko moje przypuszczenia. Oczywiście nie poprzestaje na jednym. Trzeba się rozwijać. Może coś z tego będzie. Na pewno tego nie porzucę. Czy będzie tu aktywnych 5 osób czy 1000. Bez różnicy. A co do pseudo informatyków to lepiej się nie będę wypowiadał :). Podsumowując nikt z przedsiębiorców nie inwestuje w projekty dla Seniorów. Robią to jedynie jednostki które dostają kase od miasta ale e usługi kuleją. Jako wykładowca UTW od 8 lat i prowadzący swoja działalność gospodarczą mam doświadczenie w pracy z seniorami i zdążyłem doskonale poznać ich potrzeby. Staram się to przekładać również tutaj.
Dariusz
Administrator

Postprzez lucyna12 29 mar 2014, o 07:42

Po części zrozumiałe , ale wielu z nas jednak chce czuć że nie umarło dla otoczenia ,tylko dlatego że wiek jest spory.
A ja tam mam to gdzieś ,1 kwiecień urodziny i zawsze 20-cia :D :D
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Następna strona

Powrót do Pytania, problemy opinie.