Depresja

Depresje, uzależnienia.

Depresja

Postprzez anakana 17 sty 2013, o 14:15

Czy to może być depresja?Przez pół roku od śmierci męża brałam leki antydepresyjne i byłam pod opieką lekarza.Nie mogłam sobie poradzić z samą sobą.Rozmowa z psychologiem i różne spotkania wyprowadziły mnie z tego.Piszę wyprowadziły ale to od czasu do czasu wraca.Nie biorę leków bo lekarz zakończył terapię a ja się zastanawiam czy takie coś ma prawo powrotu .
Minęło już 3 lata od mojej terapii i moje zdrowie psychiczne nie jest w najlepszej formie.Nie przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu lecz są dni gdy jestem zła na cały świat i siebie.Czy to jest normalne?
anakana
Aktywny
Aktywny

Re: Depresja

Postprzez wawik 17 sty 2013, o 15:42

Polecam 2 x do roku wyjazd do sanatorium i wszystkie problemy znikną. :P
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez grazyna 17 sty 2013, o 19:35

Jeżeli zależy Ci na zdrowiu poznaj adres;Centrum leczenia nerwic Moszna - zamek,sprawdz na komputerze masz nawet podany telefon, zapewniam to jest miejsce gdzie pomagaja i nie leczą tam czubków bo nie ma krat,leczenie zacznij od Siebie i sprawdz to. :o
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez grazyna 9 mar 2013, o 13:54

ABY USCISLIĆ POPRZEDNI WPIS; Centrum leczenia nerwic funkcjonuje tylko do końca tego roku,''nerwowych trzeba z zamku wyprowadzić.''..z róznych powodów zrozumiałych i niezrozumiałych też,szkoda.świetni specjaliści ,pomocni ludzie dla tych którzy zechcą z Ich mądrości skorzystać ,jeżeli zdążyłaś się ''załapać ''to świetnie. :geek:
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 17 mar 2013, o 14:41

Witam!
Dla mnie słoneczko,które u mnie już dwa dni świeci jest najlepszym środkiem na depresję,ponadto jest najlepszą wskazówką nadchodzącej prawdziwej wiosny.A wiosna to pobyt w mojej ukochanej siedzibie w lasach Roztocza,gdzie pozbywam się kompleksów,nerwowości itp.Relaksem będzie grzebanie w ogródku,grabienie starych liści i cieszenie się tym co najdroższe dla mnie.
Pozdrowienia :)
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 18 mar 2013, o 10:50

Hut :geek: kow- jak ja Ci tego Roztocza zazdroszcze,jak mogę to jade naładować ''akumulatory''i laze .łaże i wyglądam bobrów, rzuć fotke na tęsknotkę,Grazyna z Łodzi.
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 21 mar 2013, o 17:47

Witam!
Grażynko proszę bardzo dam Ci kawałek Roztocza co prawda bez bobrów bo to są ogromnie grożne zwierzaki dla właścicieli nie ogrodzonych ogrodów leśnych;
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrowienia Edward :)
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 23 mar 2013, o 18:53

Jestes bardzo zapracowany na tym Roztoczu ,sa efekty,dzięki że znalazłeś czas i checi.
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 13 lut 2014, o 23:03

Bardzo jestem ciekawy jak Grażynka poradziła sobie z depresją.Jest to bardzo grożna choroba.Ja sobie z nią poradziłem po stracie małżonki, jednak trzeba samemu sobie poradzić.Jest to najskuteczniejsze.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 18 lut 2014, o 21:38

Witam!
A może jednak teraz ogarnia mnie ta dolegliwość,a może jestem przewrażliwiony.Nic mnie nie cieszy,jestem obojętny,nawet piwa nie mogę pić.Apetyt nie dopisuje,cholera wie co mi dolega.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Zdrowie psychiczne