[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Dekalog dla kupujących w internecie. | kSenior forum - forum dla seniorów

Dekalog dla kupujących w internecie.

Tutaj wpisujemy ciekawe strony WWW jakie znajdziemy na sieci :)

Dekalog dla kupujących w internecie.

Postprzez halina 20 lut 2013, o 20:20

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Dekalog dla kupujących w internecie.

Postprzez frasag 21 lut 2013, o 08:27

Ja tego nie wiedziałem.Dotychczas to tylko telefon przez internet doładowywałem naście razy podając numer karty.Na przelew niczego jeszcze nie kupowałem.Ale dobrze wiedzieć że taki problem jest.
Załączniki
Dziękuję.jpg
Dziękuję.
Dziękuję.jpg (72.02 KiB) Przeglądane 518 razy

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Dekalog dla kupujących w internecie.

Postprzez halina 21 lut 2013, o 10:29

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Ciekawe strony internetowe.