Darmowe zabiegi magnetoterapii - ktoś korzystał?

Darmowe zabiegi magnetoterapii - ktoś korzystał?

Postprzez Smetna 17 sie 2015, o 13:38

Hej, wyczytałam na FB, że jest taka akcja: „Przywrócić Nadzieję, Odzyskać Zdrowie”, którą organizuje firma Biomag i mowa w niej o jakiś pięciu dniach darmowych zabiegów. Coś może o tym słyszeliście? Śledzę tego typu rzeczy, bo niedawno miałam wypadek (złamanie nogi i kilka operacji z tego powodu) i jeszcze nie skończyłam rehabilitacji. Więc chętnie skorzystam z każdej opcji zabiegów. A jeśli przy tym są za darmo… ?
Smetna
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Darmowe zabiegi magnetoterapii - ktoś korzystał?

Postprzez ElizabethM 18 sie 2015, o 07:11

Ja słyszałam, bo moja kumpela już skorzystała z tej bezpłatnej rehabilitacji. Ona z kolei od kilku lat walczy z migreną. I łapie się wszystkiego, żeby tylko pozbyć się bólu. Już po tych pierwszych darmowych zabiegach była bardzo zadowolona i wytrwała. Była w każdym z wyznaczonych dni, bo jej zależało na tym, aby osiągnąć efekt. A byli też tacy, co rezygnowali, zupełnie niepotrzebnie. Co więcej – zapisała się na kolejną serię, którą kończy za kilka dni.
ElizabethM
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez JoanBon 18 sie 2015, o 10:37

Że się wtrącę … a wiecie na czym polegają te zabiegi? Bo ja też z tych, co potrzebują pomocy. Ale u mnie niestety chyba jeszcze gorzej, bo stwardnienie rozsiane…
JoanBon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ElizabethM 18 sie 2015, o 13:35

Oj to Ci bardzo współczuję :( W zabiegach wykorzystuje się pulsujące pole magnetyczne niskiej częstotliwości. No wiecie - coś na kształt takich drgań, impulsów.
ElizabethM
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez xaviermar 19 sie 2015, o 07:21

Tak się wczytuję w Waszą rozmowę i chyba też byłbym zainteresowany tematem, ale przez pryzmat mojej mamy. Ma – jak to panie w jej wieku (po 60-tce) osteoporozę. Często łapie jakieś niepotrzebne kontuzje, a nie chcę żeby „rozsypała” się do końca :/ Czy na to również można się zapisać na zabiegi?
xaviermar
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ElizabethM 19 sie 2015, o 12:04

Z tego, co mówiła moja kumpela – i stwardnienie rozsiane i osteoporoza też się kwalifikują na te zabiegi. Oprócz tego reumatoidalne zapalenie stawów, zwyrodnienie kręgosłupa lub nóg albo rąk, nerwice, zapalenie zatok, astma oskrzelowa i inne przypadki. Jak odszukacie w necie info o tym, to zobaczycie, że trochę tego jest.
ElizabethM
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Smetna 19 sie 2015, o 14:19

Potwierdzam. Na stronie, której poświęcona jest akcja, jest wykaz schorzeń. Łapiecie się też. A wracając jeszcze do tych impulsów – to zarówno czas zabiegu, jak i częstotliwość fal, kształt impulsów są dopasowywane indywidualnie do pacjenta. To też z ich strony?
Smetna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez JoanBon 20 sie 2015, o 07:11

No to jeszcze mam kolejne pytanie – czy trzeba mieć skierowanie na te zabiegi? Wiecie jak z naszą służbą zdrowia bywa…
JoanBon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Smetna 20 sie 2015, o 10:03

Nie, wystarczy tylko umówić się telefonicznie. Myślę, że Elizabeth też potwierdzi?
Smetna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ElizabethM 20 sie 2015, o 11:30

Potwierdzam :) Kumpela nie czekała za długo na termin. Z tego, co pamiętam, to było to chyba nawet tylko kilka dni. A i jeszcze – z tego wspomniała – oprócz kontynuowania zabiegów, można też zakupić tam specjalne urządzenie do robienia sobie samodzielnie zabiegów w domu. Taki podręczny aparacik. Myślę, że jak skończy zabiegi, to stanie się jego „szczęśliwą posiadaczką” :)
ElizabethM
Nowicjusz
Nowicjusz

Następna strona

Powrót do Ogólny