Czy naprawde jest tak trudno

Tutaj zadajemy pytania załodze kSenior.pl odnośnie funkcjonalności serwisu. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie. Przedstaw nam swoje pomysły. Napisz co jeszcze chciałbyś aby było na tym portalu. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby.

Czy naprawde jest tak trudno

Postprzez KRZYSIEK 10 mar 2014, o 07:54

Jestem troche po szescdziesiotce,moja pmiec pozostawia wiele do zyczenia.Ksenior poznalem jakies 2 lata temu.
Bylo latwiej moim zdaniem.O co mi chodzi+.Jestem w posiadaniu laptopa,2+ch smartfonuw,ponosze sie z zamiarem kupna kompletu sprzetu,30tego wieku.Zwracam sie z prosbo wspulpracy edukacyjnej oraz tfurczej.
Czy to dysk twardy K nosniki pamieci itd.N.P Wszystko na temat you tube.Jak nagrywac video,piosenki filmy.Skay jak kozystac,jednym slowem wszstko co powinien emeryt znac.Zapomnialem czegos biore plyte i problem jest rozwiozany .jakie programy so niezbedne do zainstalowania i jak.
Pozdrawiam calo zaloge oraz wszystich odwaznych emerytuw bezrobotnych rencistuw.
Z szacunkiem krzysiek
KRZYSIEK
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Czy naprawde jest tak trudno

Postprzez Podhalanka 26 cze 2015, o 18:34

Wszystko ok Krzysku, ale.... nie gniewaj się, Facet oblatany w technice mogliby mieć nieco szacunku do języka polskiego.
Podhalanka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Pytania do załogi kSenior.pl