Cześć ! Rafał z tej strony !

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Cześć ! Rafał z tej strony !

Postprzez oniminss 8 lis 2016, o 19:35

Witam wszystkich,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam oferuje liderom społecznym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które prowadzą akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, muzyczne czy plastyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia zorganizowaliśmy Na Górnym Śląsku, jednak pobyt w ośrodku szkoleniowym i bilety za transport także pokrywa Fundacja.
Jeżeli ktoś nie ma możliwości przesłać swojej kandydatury w tegorocznej odsłonie akademii, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
oniminss
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 09:24


Re: Cześć ! Rafał z tej strony !

Postprzez oniminss 17 lis 2016, o 16:37

Witam serdecznie,
To jest aktualne ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam , otwiera kolejną edycję procesu dotacyjnego dla wszystkich organizacji niedochodowych i pozarządowych. Zapraszamy do składania wniosków o subwencje o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Pomoc na działania wolontariackie wspierające naukę i szkolnictwo, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw i rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z programu wykluczeni są partie polityczne, organizacje religijne, jednostki administracji publicznej, korporacje. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma określonego terminu wysyłki wniosków – wszystkie rozpatrywane są na bieżąco i cały rok.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla organizacji charytatywnych.
oniminss
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 09:24


Powrót do Przywitaj się z nami :-)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Exabot [Bot], Heise IT-Markt [Crawler]