Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, postaw swój ulubiony napój obok siebie :) Porozmawiaj na luźne tematy nie związane z komputerami. Możesz tutaj pisać o wszystkim o czym dusza zapragnie :)

Postprzez Dariusz 30 sie 2011, o 13:14

Co się stało z tymi co dużo pisali na początku a teraz już się nie logują na naszą stronę ? Jeżeli podejrzewacie co może być przyczyną to słucham waszych opinii. Może ich jakoś zwerbuję poprzez maila.
Dariusz
Administrator

Postprzez hutkow 20 paź 2011, o 18:21

Witam!
Właśnie co się stało - mnie się wydaje,że wszędzie tam gdzie chodzi o imię i nazwisko tak jak na stronie głównej poprostu boją się wchodzić bo co innego mogło by być.
Pozdrowienia Edward :lol:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Postprzez halina 20 paź 2011, o 19:06

Nie bardzo rozumiem o czym mówisz Edwardzie?
Imię i nazwisko na stronie głównej? Przecież na wszystkich forach trzeba logować się. Wystarczy kliknąć przy logowaniu kwadracik - zapamiętaj mnie, jak ma się swój domowy komputer to w czym problem.?
A potem tylko klik w zaloguj i już.
Myślę, że obecność, jest uzależniona od tego, co kto szuka w sieci.
Tutaj życie towarzyskie nie jest zbyt kwitnące.
Przyjdą jak będą potrzebować specjalistycznej porady w przypadku problemów z komputerem lub programami.
Tak myślę. Pozdrawiam.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 5 sty 2012, o 18:38

Właśnie,tak sobie myślę dlaczego ciągle te same osoby a tematyka forum jest ogromna.Czasem by się pogadało a tu nie ma z kim.Tak wygląda,że liczyć można na Frasaga,Halinę choć coraz rzadziej podobnie z Martą.Jeśli chcemy aby to forum było liczniejsze a za tym i więcej fachowe to trzeba mu parę chwil poświęcić.Wiadomo,że problemy z komputerami są nie częste bo jest większa wiedza o nich,komputery wyższej generacji itd,itp o jakości forum decydują użytkownicy.Każdy z nas ma jakieś doświadczenia z komputerem warto podzielić się tym z innymi a na pewno nasza wiedza o komputerach zyska.
Edward :)
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 5 sty 2012, o 19:27

hutkow napisał(a):Właśnie,tak sobie myślę dlaczego ciągle te same osoby a tematyka forum jest ogromna.Czasem by się pogadało a tu nie ma z kim.Tak wygląda,że liczyć można na Frasaga,Halinę choć coraz rzadziej podobnie z Martą.
Edward :)

Edwardzie zapomniałeś o mnie. :lol:
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez halina 5 sty 2012, o 21:51

Hutkow napisał:
,Halinę choć coraz rzadziej

Wcale nie rzadziej, codziennie zaglądam, ale jeśli nie ma nowych wpisów a ja nie mam problemu to o czym mam pisać?
Chętnie popisałabym o roślinach ogrodowych, w ogóle o działkach i ogrodach. Wiem, wiem, że są fora ogrodnicze, ale tu nie chodzi o fachowe porady tylko o wymianę doświadczeń na bieżąco. Ale w takim wątku najlepiej sprawdzają się i wyglądają dobrze problemy dokumentowane zdjęciami. I takie najchętniej są oglądane przez odwiedzających. Ale nie wiem, czy wolno wklejać zdjęcia, ile i jakiej wielkości, no i czy nie będzie tak, że będę tylko sama w temacie.

Będę pisać w wątku książka.Kończę następną tej samej autorki, ale nikt się nie odzywa, może ludzie nie lubią historii? Ale przecież każdy może napisać co czytał i podobało mu się, bo nie wierzę, że nikt na ten temat nie ma nic do powiedzenia.Nasze pokolenie należy do tych czytających.

W wątku film, można napisać na temat każdego filmu, który pozostawił wrażenie (albo nie), niekoniecznie oglądany w internecie.

Awarie komputera, rzecz ważna, najważniejsza,ale nie samym chlebem człowiek żyje....
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 6 sty 2012, o 04:38

Halinko, poruszyłaś wątek o ogrodach.
Ja myślę, że to ważny temat , bo jeśli mamy już wątek o np. o samochodach, o zdrowiu, poetycki i kilka innych nie zwązanych z samymi awariami sprzętu - to i powiniem być temat o ogrodach. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez halina 6 sty 2012, o 10:19

Wawik - to jest już nas dwoje.
Mam nadzieję, że inni też zadeklarują się do tematu i poczekamy na odpowiedź Administracji w temacie ewentualnych zdjęć niezbędnych moim zdaniem, chociaż w niewielkiej ilości i wielkości.
Temat roślin jest dla wszystkich, dla tych co lubią maszyny - również. Każdy najpewniej opiekował się w życiu rośliną nawet taką na parapecie, czy balkonie.
Na temat zdrowia nie będę wypowiadać się, bo go nie mam, i żadne forum go nie przywróci.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 6 sty 2012, o 12:51

Cieszę, się Halinko, że temat ogrodowy być może powstanie na forum. Ja np. jestem kułakiem od pietruszki, przez kwiatki i krzewy i drzewa, a co do tematów zdrowtnych to każdego z nas dotyczyć również powinien. Ja mogę również np. coś powiedzieć na temat leków bioologicznych i nie tylko. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 6 sty 2012, o 16:10

Witam!
Faktycznie masz rację Wawik jesteś równie aktywny jak my,których wymieniłem.Odnośnie nowego wątku p.t.Nasze Ogrody jestem za,emeryci są aktywnymi ogrodnikami, do których również siebie zaliczam.Nawet proponowałem odwiedzenie mojego wątku na forumogrodnicze info./dział Mój piękny ogród.Zdjęcia Ogrodów.Rodzinny leśny ogród nick hutkow/.Tzn.jest nas trójka z szansą na więcej zapaleńców ogrodowych.
Edward :D
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do BAR