Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, postaw swój ulubiony napój obok siebie :) Porozmawiaj na luźne tematy nie związane z komputerami. Możesz tutaj pisać o wszystkim o czym dusza zapragnie :)

Re: Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Postprzez frasag 3 lut 2016, o 08:30

Dziadzio wszedł wysoko na trampolinę, bo myślał że po drodze wszystko wyparuje od gorąca i nie doleci do wody. A do toalety pewnie duża kolejka była. Jedna ToJaToJa na tyle ludzi to za mało.No niestety, często starsi sikają wtedy kiedy muszą, a nie wtedy kiedy by chcieli. :lol:
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Czeslawa7 19 mar 2016, o 21:59

No właśnie! Co się z nimi stało?
Administrator ich usunął???
Czeslawa7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rzeka 26 mar 2016, o 11:40

Może przydałby się moderator , który spróbowałby rozkręcić forum , zakładać tematy i nie zrażać się
w przypadku braku odpowiedzi . Temat nie zawsze wzbudzi zainteresowanie ale na pewno będą takie
co innym przypadną do gustu . Frasag i Edward bywają tu często sądzę że byliby dobrymi modkami .
Może jeden z nich po akceptacji admina podjąłby się takiego zadania .
Modek tu jest potrzebny nie tylko dla tematów ale też pilnowania porządku mam na myśli ilość reklam
i ankiet , które tu są w dużej ilości wg mnie to należy je natychmiast osuwać . Loguje się osoba x i za chwilę czytamy że ma prośbę bo pisze prace , bo jest studentkom i ankieta jej pomoże , albo reklama
produktu . Za to się płaci a tu umieszcza za darmochę . Rozumiem żeby chociaż dana osoba pisała , udzielała się i wtedy coś poleciła , a nie tak z marszu na dzień dobry .
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 26 mar 2016, o 14:42

Miła Danusiu:
Ja już mam w życiorysie moderowanie na innej stronie i takich doświadczeń jakie miałem wystarczy mi na dłuuuugo. Widzę problem, że niektórzy wchodzą tylko gdy coś potrzebują, albo chcą przemycić jakąś reklamę. Ale niska frekwencja jest to problem na większości stron i to od Szefów zależy jakie znajdą wyjście. Blokada założona na reklamy działa dość skutecznie i większych problemów ze spamerami nie ma, choć się zdarzają- ale to za mało żeby ta strona się rozwijała. Nie wystarczają też odwiedziny Admina co kilka tygodni- potrzebna jest ciągła aktywność- a to już nie na moje stare lata. Jak coś robię, to robię dobrze, a w tym zakresie nie widzę dla siebie funkcji tutaj. Chętnie zaglądam, nawet kilka razy dziennie, ale nie samym kSeniorem człowiek żyje.
Pozdrawiam Cię serdecznie. :) :) :)
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez lucyna12 26 mar 2016, o 16:47

:) fakt zaglądam od czasu do czasu ,ale bardzo chętnie i mimo iż nie zawsze piszę to jednak cieszę się że jesteście :D
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez Bogda501 30 mar 2016, o 11:42

Ja nie jestem ani spamerem ani ankieterem ... próbowałam też rozruszać aktywność forum poprzez założenie kilku odstających od przeciętności-ciekawszych tematów, niestety, ktoś, kto nie pasuje do ogólnie przyjętych ram- nie jest tu mile widziany. Zostałam przepuszczona przez sito podejrzeń , oskarżona o bycie trollem i dano mi wyraźnie do zrozumienia, że powinnam sobie stąd pójść... bo jestem za młoda. a przecież nikt nie zapytał ile mam lat.
Kto wie, ilu seniorów takich jak ja, zostało potraktowanych podobnie...
Teraz dziwicie się, że pusto..?? A dziwcie się dalej...
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Postprzez frasag 2 kwi 2016, o 12:40

Ja zauważyłem coś jeszcze: Niektórzy zakładają konta i nawet coś tam piszą, że niby problem mają. Ale więcej nie interesują się swoim postem- czasem nawet czuć naiwność z ich zapytania. Pewnie liczą, że jak napiszą coś w rodzaju prośby to potem będą mogli już spamować. Warto też rzucić okiem na niektóre dziwne nicki np. ze strony 117 użytkowników. Każdy może się zwać jak mu się podoba, ale jeśli ma zamiar być aktywnym userem to powinna to być nazwa do zaakceptowania dla innych, a nie jakieś tam NIEMAMOCNYCH lub podobne. Potem nie wiadomo jak się zwracać do takiej osoby: "Pawlaczka, czy Kargulowa". :lol:
Ja już wiele razy starałem się pomagać w rozwiązaniu problemów, ale potem kilka razy okazywało się że to tak naprawdę była tylko próba spamu, a nie prośba. Szkoda mi czasu na odpisywanie dla nowych, którzy i tak tu więcej nie wracają. :cry: :cry: :cry:
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez kalarepa150 7 lip 2016, o 07:06

No jak to co, pewnie emeryci zapomnieli o forum, bo w się to niech bajka, może tylko chcieli być nowocześni i tyle, ale jako tako nie czuja się z tym najlepiej.
kalarepa150
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Teo 7 lip 2016, o 12:48

kalarepa150 napisał(a):No jak to co, pewnie emeryci zapomnieli o forum, bo w się to niech bajka, może tylko chcieli być nowocześni i tyle, ale jako tako nie czuja się z tym najlepiej.

Kalarepa, pewno jesteś młodą osobą , piszesz bardzo niechlujnie - niezrozumiale.
Przypuszczam że robisz wpisy na tym forum by zamieszczać reklamowy spam.
Emeryci pojechali na wakacje. :D
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 7 lip 2016, o 14:48

kalarepa iles tam
ciekawa jestem jak się poczujesz jak za ileś tam lat jak młode pokolenie powie o Tobie stara ..... itd itp dodając rożne epitety?????
Sądzisz że starość dotyczy wybranych, ale nie Ciebie???
Odpowiesz?
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Poprzednia strona

Powrót do BAR