Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, postaw swój ulubiony napój obok siebie :) Porozmawiaj na luźne tematy nie związane z komputerami. Możesz tutaj pisać o wszystkim o czym dusza zapragnie :)

Re: Co się stało z użytkownikami którzy byli wcześniej.

Postprzez marta46 6 sty 2012, o 16:20

Myślę, że w "Hobby, zainteresowania, pasje " mozna otworzyć wątek działkowo - ogrodniczy.Jeśli chodzi o zdjęcia, to nie widziałam nigdzie zakazu a w wątkach z życzeniami czy graficznym są obrazki, więc chyba nie będzie problemu, tylko jaka wielkość dopuszczalna?

Mało się udzielam, po prostu nie starcza mi czasu a ostatnio miałam usuwaną zaćmę i trochę oszczędzam oko.
Z problemami staram sobie radzić sama,lubię grzebanie w kompie i internecie, oczywiście jak nie daję rady to się pytam.
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 6 sty 2012, o 18:27

Marto - również nie widziałam zakazu, ale i pozwolenia z określeniem warunków tez nie.
Wydaje mi się, że wiele zdjęć brakuje, ale nie znam powodu. Być może było to spowodowane awarią jakie zaistniało na tym forum, albo z innych przyczyn.
Wielkość ma tutaj znaczenie, bo jak wklejałam screen wielkości chyba 640 X480, czyli mały, to część z prawej była obcięta.
Jak zapisywałam się tutaj, czytałam regulamin, nie pamiętam czy było coś na ten temat, ale to było na samym początku forum. Od tego czasu mogło się zmienić.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 7 sty 2012, o 18:23

Myślę,że dział o ogrodach powinien mieć odzielny widoczny wątek a nie w wątku hobby,bo wstawianie fotek to także temat czysto komputerowy , seniorzy to fachowcy w ogrodnictwie.Każde szanujące się forum dla seniorów ma taki dział.Dlatego złożyłem w tej sprawie wniosek do Administratora obawiam się,że to potrwa ponieważ nasi szefowie forumowi w ostatnim okresie są nieuchwytni.
Edward :(
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 7 sty 2012, o 21:21

Tak. Dzięki. Widziałam post. Poczekamy, zobaczymy, mamy dużo czasu.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 11 sty 2012, o 18:39

Dołączam do Was w sprawach ogrodowych ...nie ma sprawy ..niech coś się dzieje może coś skorzystam z wiadomości a nóż czegoś się nauczę ....przecież człowiek uczy się do śmierci prawda ...chociaż mam nieduży warzywnik ..ale parę drzewek ..iglaki ....i trawę do koszenia to męża sprawa...hi...hi... porobimy zdjęcia jak będzie wątek już założony chyba .Adm .się zgodzi .... :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez marta46 29 kwi 2014, o 19:14

Zaglądam, czytam, jak mam o czym to pisze.
Z komputerem nie mm problemów,/na razie/, wszystko potrzebne opanowane. kseniora polecam znajomym.
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Postprzez wawik15 22 maja 2014, o 17:34

Irek89 napisał(a):odeszli w zapomnienie...

Dzięki takim i podobnym spamerom jak Ty. :evil: :evil:
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Bogda501 21 cze 2015, o 07:51

Jest sposób by niektórych użytkowników zwołać z powrotem, ale to zadanie dla admina.
Wysłać na ich e-maile komunikat, że jeśli w ciągi n.p. dwóch miesięcy nie powrócą- zostaną usunięci z lisy userów.
Część z nich pewnie oleje sprawę, ale kilku może wróci.. a jak zobaczą fajny styl na forum, kilka zajefajnych wątków- to może zechcą wrócić i udowodnić, że też maja pomysły, że potrafią... :shock:
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Postprzez Rysbar 28 cze 2015, o 08:45

Czyli szantaż?
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez Rzeka 13 sie 2015, o 09:09

Dariusz napisał(a):Co się stało z tymi co dużo pisali na początku a teraz już się nie logują na naszą stronę ? Jeżeli podejrzewacie co może być przyczyną to słucham waszych opinii. Może ich jakoś zwerbuję poprzez maila.

Tak jest na każdym forum . Ludzie się logują a później znikają . Czasami napiszą
kilka postów czasami i tego nie .
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do BAR