Co myślicie o domach opieki?

Tutaj piszemy na różne tematy niekoniecznie powiązane z istniejącymi.

Co myślicie o domach opieki?

Postprzez ludomiri1983 30 lis 2015, o 17:15

Witam wszystkich. Chciałabym się poradzić w bardzo nieprzyjemnej kwestii. Chodzi o to, że moja mama ma dość zaawansowanego Alzheimera i coraz ciężej jest mi sie nią zajmować. Co sądzicie o oddaniu swojej mamy do domu opieki? Czy uważacie, że to naprawdę nieludzkie pozbyć sie rodzica w ten sposób czy uważacie to za słuszne w sytuacjach, kiedy ciężko jest utrzymać opiekę nad rodzicem? Czy są jakieś domy opieki, które zapewniają ludzkie warunki i prawdziwie dobrą opiekę, która obchodzi się z ludźmi z godnością?
ludomiri1983
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co myślicie o domach opieki?

Postprzez Weronika61 12 gru 2015, o 18:53

Witaj, Powiem Ci szczerze że gdybym była w takiej sytuacji co Ty to sama nie wiedziałabym co miałabym zrobić?! I mam nadzieję że nie będę... Ale gdybym mogła Ci w jakiś sposób doradzić to myślę że skoro nie masz żadnego innego wyjścia to chyba to jest jedynie dobre rozwiązanie z sytuacji. Ale przed tym jak umieścisz mamę w jakimś domu opieki sprawdź dobrze jaka tam jej opieka i nie tylko. Poczytaj na różnych portalach. Ale zastanów się też nad tym czy nie lepszym rozwiązaniem będzie po prostu zatrudnienie jakieś opiekunki dla mamy?!
Weronika61
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Co myślicie o domach opieki?

Postprzez endrju 12 lip 2016, o 10:46

Sprawdź sobie domy opieki Zapiecek ich jest kilka w kraju i są o podwyższonym standardzie. Więc masz opiekę naprawdę na solidnym poziomie, że nie będzie na co narzekać.
endrju
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Różne różności