Co myślę o forum

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony ksenior.pl. Co sądzisz o tym projekcie ?

Re: Co myślę o forum

Postprzez Dariusz 25 lut 2015, o 07:08

Ja się wcale nie dziwię, że spora część osób się zirytowała. Kiedy zacząłem czyścić spam końca nie było. Co wyczyściłem coraz więcej przybywało z dnia na dzień. Tragedia. Musiałem zablokować możliwość dla nowych. Teraz pozostaje sprzątanie i też proszę o waszą ingerencje w razie zauważenia czegoś niepokojącego chociażby na kontakt. Ja przyznaję troszeczkę zaspaliśmy z tym forum skupiając się na filmach i przebudowie kseniora. Powierzchownie rzucałem okiem. Dopiero mail od jednego z użytkowników uświadomił mi, że jest naprawdę źle. Teraz jeszcze tylko przejrzeć muszę z ok. 40 stron z użytkownikami zaglądając do każdego czy nie ma reklamy w jego postach i będzie już wszytko wracało do porządku. Z tego co widzę rejestrują się delikwenci z dziwnymi mailami ale nic nie robią bo nie mogą :D Zapraszam też do nowego niusa odnośnie zmian ksenior 2015 nad którymi pracujemy już od ubiegłego roku.

zmiany-ksenior-2015-co-nowego-t1798.html
Dariusz
Administrator

Postprzez Bogda501 21 cze 2015, o 07:41

Spamerów może zniechęcić sposób rejestracji. Na to forum po rejestracji można od razu się logować i to jest spamerom na rękę. W panelu można to zmienić tak, aby po rejestracji nowicjusza, administrator musiał go zatwierdzić. Spamerzy nie będą czekać, tylko znajdą sobie inne fora z łatwiejszym dostępem.
Poza tym , dobrze jest usunąć większą ilość Botów.. (zostawić te z Google w nazwie). :!:
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 12 sie 2015, o 08:04

Myślę,że nowi uczestnicy forum tylko wpadli,zarejestrowali się i tyle ich widać,
z przyjemnością bym sobie posłuchał co robią seniorki i seniorzy samotni bo do nich należę.
Pozdrawiam Edward :)
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rzeka 13 sie 2015, o 09:04

Zauważyłam że swoje posty mogę edytować , osuwać mimo że były napisane jakiś
czas temu . Podejrzewam że wszyscy tak mają . Wiem każde forum rządzi się swoimi prawami , ale nie uważam żeby nieograniczona możliwość poprawy własnych postów była dobra .
Obrazki wstawiane na forum chociaż są bardzo ładne to często za duże i rozwalają
stronę a to można przecież zmienić w ustawieniach.
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 9 mar 2016, o 13:19

A ja myślę, że ostatnio to platforma do wypełniania ankiet!!! Już 2 razy wypełniłem- obie były bardzo podobne! A dzisiaj Szanowny Admin znowu zachęca do wypełniania. Myślę, że kto chciał, to już wypełnił. Pozdrawiam Administrację kSeniora. :)

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez ater12 30 mar 2016, o 14:35

Forum daje radę.
ater12
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Wyraź swoją opinię.