co jest konieczne dla komputera

Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony ksenior.pl. Co sądzisz o tym projekcie ?

co jest konieczne dla komputera

Postprzez hutkow 5 gru 2010, o 20:01

Witam!.
Myślę,że wszelkie internetowe fora służą po to aby ich uczestnicy mogli wypowiadać się na temat,któremu dane forum jest utworzone.To forum może być dla takich jak ja i inni zwani seniorami tzn.dla tych,którzy mają już zawodową pracę za sobą lecz mogą nadal dyskutować o tym co jest ich hobby i do tej chwili nie mieli możliwości albo nie chcieli poznać w tym przypadku tajników komputera.Kiedyś jeszcze w pracy zawodowej unikałem komputera jak ognia i nawet byłem przeciwny temu aby wyjechać na szkolenie aby poznać jego tajniki i używać w pracy a szkoda.Po przejściu na emeryturę zdecydowałem się za namową małżonki kupić laptop i tak się zaczęła moja przygoda z komputerem już ponad 6 lat.Oczywiście nie twierdzę,że komputer jest moim jedynym hobby jest ich kilka lecz o tym jest jeszcze czas mówić.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: co jest konieczne dla komputera

Postprzez Krystian 5 gru 2010, o 22:31

Bardzo dobrze komputer nie gryzie :) A co do innych hobby można o nich popisać w dziale "Hobby, zainteresowania, pasje" Pozdrawiam.
Krystian
Administrator

Postprzez wkbiedronka969 12 maja 2011, o 18:15

Witam wszystkich miłośników komputera. Jestem na emeryturze, komputer mam już kilka lat i jestem z niego zadowolona bo to bardzo fajna rozrywka.
Polecam takie strony jak:

http://zdjęcia.nurka.pl Są to bardzo ładne zdjęcia z życzeniami na każdą okazję
do skopiowania i wysyłanie do znajomych.

www.funphotobox.com kolorowe ramki do zdjęć w które można oprawiać własne fotografie

Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w zabawie za zdjęciami. :lol: :roll:
wkbiedronka969
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hutkow 20 lut 2014, o 09:34

Dla komputera jest konieczna wiedza o nim.Kiedy już go dobrze znamy,wykorzystujemy jego możliwości,jest ich wiele.Jednym z wielu jest ułatwienie sobie życia,więc ułatwiamy sobie.Ja między innymi poznałem wielu przyjaciół i rozmawiamy sobie codziennie choć mieszkamy daleko od siebie,piszemy,radujemy się bo życie jest piękne.
Pozdrowienia Edward!
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Teo 29 paź 2014, o 07:54

hope napisał(a):
kochamgo napisał(a):Ostatnio w Stanach przeprowadzono eksperyment na nastolatkach, przez cały dzień mogli robić co chcą, tylko nie korzystać z komputera. Większość osób musiało przerwać eksperyment, bo wykryto u nich silne stany lękowe i depresyjne. Komputer ułatwia życie i daje fajną rozrywkę, ale we wszystkim trzeba zachować umiar.
Myślę, że gdyby ten eksperyment przeprowadzić w Polsce i to nie tylko na nastolatkach ale już wśród dzieci w wieku 10 lat, to byłoby podobnie. Dzieci teraz najpierw potrafią obsługiwać komputer, potem uczą się sznurować buty...

Mam wnuka 4 i pół roku który tylko czeka by mu zezwolić na dostęp do komputera.
Znajduje filmy dla dzieci i różne gry, ale nad tym czuwam.
Buty sznuruje sam. ale niechętnie.
Czasem myślę że jego wizyty u dziadka mają związek z możliwością dostępu do komputera.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez lucyna12 1 gru 2016, o 14:46

:( niestety z przykrością potwierdzam opinię o czasie poświęcanym komputerowi.
Moje wnuczki na szczęście mają ograniczony dostęp a od początku znajomość z książkami jest duża.
Reszta jest potrzebna , ale w odpowiedniej dawce . Dzieci są coraz grubsze (widziałam pod szkołą gimnazjalną) i każdy zapatrzony w telefon i pod samochód włazi-bo nie ma czasu podnieść głowy:(
lucyna12
Omnibus
Omnibus

Postprzez marian5431 22 gru 2016, o 08:18

napewno do komputera najważniejsza jest myszka i klawiatura
marian5431
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez puklaso 21 kwi 2017, o 18:20

karta graficzna procesor i ramy :)
puklaso
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mandarynia 2 maja 2017, o 15:08

w dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się komputerem to tak naprawdę każdy musi posiadać
mandarynia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez lobotomik55 20 paź 2017, o 15:12

MONITOR kolego :D
lobotomik55
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Wyraź swoją opinię.