[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Blokada wejścia na forum. | kSenior forum - forum dla seniorów

Blokada wejścia na forum.

Eksperci Informatycy - elektronicy z załogi kSenior.pl pomogą ci rozwiązać problemy związane z obsługą komputera, oprogramowania oraz korzystania z internetu. Jeśli zamierzasz dokonać zakupu komputera, telewizora, monitora, aparatu cyfrowego, telefonu bądź też innego sprzętu elektronicznego doradzimy ci jaki zestaw dobrać oraz czym się kierować podczas zakupu. Zapraszamy do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi.

Blokada wejścia na forum.

Postprzez krystyna 11 sty 2013, o 15:14

Od wczoraj pojawia się blokada wejścia na forum,
żądająca wyłączenia adblocka.
Nie mam zamiaru tego zrobić i myślę, że wiele innych osób też nie.
Jeśli blokada nie zniknie, z przykrością zrezygnuję z bywania tutaj.
Krystyna
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Re: Blokada wejścia na forum.

Postprzez Rysbar 11 sty 2013, o 15:38

Krystyno! Ksenior.pl zarabia na reklamach, nie są one uciążliwe. Ja deaktywowałem Adblock plus na forum ksenior.pl. Ale zrobisz co zrobisz wg własnego uznania. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez krystyna 11 sty 2013, o 16:18

Doskonale wiem, że reklama to pieniądze!!! Ale ja nienawidzę reklam !!!
No cóż, jedno kliknięcie więcej , mam Adblocka , wchodzę na forum i nie mam reklam. :D
Pozdrawiam
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez Administrator 12 sty 2013, o 12:33

Bo forum jest zwolnione z blokady ponieważ osoby które zostaną przekierowane z powodu włączonego adbloka muszą sobie poradzić, przedyskutować tutaj jak wprowadzić ewentualnie kSeniora do odblokowania.

Krystyno... przykro mi bardzo ale posiadamy ponad 300 filmów autorskich i wszystko jest ZA DARMO i z szacunku dla nas i naszej pracy i kosztów które regularnie ponosimy aby utrzymać stronę będziesz zmuszona wyłączyć adbloka bo strona musi zarabiać by zwróciły się koszty z utrzymania. Lepsze chyba to niż byśmy mieli wprowadzić opłaty. Nikt tutaj nikogo nie trzyma na silę... przykro mi że nie rozumiesz polityki internetowej darmowych serwisów. Jeśli dajemy coś za darmo to muszą być reklamy. Jeśli płatnie?, Nie ma reklam. Nie można tylko BRAĆ i nic w zamian. Reklamy nie latają nie przysłaniają treści nie są wredne z jakimiś krzyżykami w które ciężko trafić. Naprawdę musimy jakoś zarobić by po opłacać: serwery, domeny, sprzęt do montażu itp. Gdyby nie reklamy portal nie rozwijał by się.

Nie trzeba wyłączać całego ad blocka można włączyć opcje "WYŁĄCZ BLOKOWANIE NA TEJ STRONIE"

Ten temat był już poruszany kiedyś na głównym czacie jaki mieliśmy i 90% osób rozumie po co są reklamy jeśli dawane jest coś za darmo. Reklamy pomagają nam rozwijać serwis i dawać więcej możliwości w tworzeniu nowych materiałów. Wiele innych osób po prostu dodało wyjątek w ad blocka dla kseniora by nie blokował tylko tej strony. Przykro nam że nie akceptujesz naszych zasad.

Wspólnie wszyscy rozwijamy ten serwis także prosimy bardzo zaakceptować standardowe warunki jakie są na wszystkich serwisach tego typu internetowych.

kSenior to jak na razie kameralne grono które regularnie się rozwija. Wspólnie tworzymy ten serwis i dochód z reklam pomaga nam rozwijać się. Niedługo wprowadzamy możliwość dodawania filmów przez użytkowników. Pamiętajmy że wszytko wąże się z kosztami i żebyście nie płacili nic za korzystanie z serwisu.

Reklama jest niezbędna we wszystkich darmowych serwisach internetowych.
Administrator
Administrator

Postprzez krystyna 12 sty 2013, o 12:54

Moja reakcja na blokadę była taka a nie inna z jednego powodu.
Przez kilka miesięcy, które tu jestem, nic się nie działo.
Teraz pojawiło się żądanie wyłączenia Adblocka - to mnie zaskoczyło, bo mam go cały czas!!
Rozumiem powody pojawiania się reklam i nie będę się temu sprzeciwiać.
Pozdrawiam. :)
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez Dariusz 12 sty 2013, o 13:03

Przyznam się :) sprawa wygląda następująco.

W poprzedniej wersji kSeniora tak do ok połowy 2012 blokada była później przeprogramowałem kSeniora pozmieniałem wygląd i zapomniałem wrzucić paru brakujących rzeczy w nowy wygląd strony. Miedzy innymi blokady. :)
Jak już wspomniał pan ADMIN :) jest to niezbędne w celu rozwoju :) musimy wyłapywać takie procedury oczywiście nikogo nie karamy :) chcemy po prostu mieć dochód drobny jak na razie z reklam ale pomaga on nam spłacać koszty utrzymania. Nie zarabiamy jeszcze z kSeniora wszystko rozwija się małymi krokami :)
Dariusz
Administrator

Postprzez wawik 12 sty 2013, o 14:10

Nie bardzo kumam o jakich reklamach rozmawiacie?
Ja nie widzę żadnych reklam i nic nie majstrowałem przy ustawieniach, :lol:
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Dariusz 12 sty 2013, o 15:32

hehe. Jaki ad block co to są reklamy : ))
Dariusz
Administrator

Postprzez halina 12 sty 2013, o 16:20

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez krystyna 12 sty 2013, o 18:13

Napiszę jak to wygląda u mnie.
Otwieram form i za moment wchodzi taki napis
i przykrywa cały ekran, przekroiłam go na pół, aby był czytelny.

Potrafię to ominąć, ale wolałam jak go nie było.
Zaznaczam, że nawet nie zdążyłabym wejść na stronę z Kursami multimedialnymi.
Do tej pory nie widziałam żadnej reklamy!!
Ani teraz, ani przed tą blokadą!!!
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Następna strona

Powrót do POGOTOWIE KOMPUTEROWE.