Blog - moja nowa pasja

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Blog - moja nowa pasja

Postprzez Bogda501 22 cze 2015, o 12:50

Dziękuję za słowa uznania... Często powtarzam, że człowiek bez pasji jest jak portfel bez pieniędzy...
Tworzenie daje mi wiele radości a gdy odkryłam komputer i jego możliwości, to aż się dziwię, że mam czas na cokolwiek innego...
Obrazek

Byłam też na Twojej stronie... chciałam wejść w "podróże" ale ciężko się wkręca ..
Spróbuję trochę później...
Bogda501
Aktywny
Aktywny

Postprzez Zibi 22 cze 2015, o 14:40

Moje strony są cały czas w budowie a idzie to wszystko b. wolno bo do każdej rzeczy dochodzę sam, szukam w Internecie różnych rozwiązań odpowiednich dla mnie, setki razy testuję i dlatego wszystko się przeciąga. Jeśli chodzi np. o podróże to mam wydane drukiem wspomnienia te, które zacząłem na blogu ale to wszystko wymaga obróbki w Power Point i potem wrzucenie na Dropbox'a. Długo by pisać ale muszę to wszystko ukierunkować bo jest chyba zbyt dużo wątków i trudno utrzymać je na dobrym poziomie. A póki co zajmuje mnie nieco inny projekt i dlatego czasu na samego bloga jest coraz mniej.
Zibi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez xaviermar 5 sie 2015, o 10:26

blogowanie to coś fajnego! Sam już o tym myślę od dłuższego czasu i będę musiał kiedyś właśny blog stworzyć. Pewnie zrobie to w jakieś długie jesienne wieczory.
xaviermar
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Zibi 5 sie 2015, o 21:41

Jak się zdecydujesz, zawsze możesz pytać w przypadku wątpliwości. Jeśli będę w stanie coś podpowiedzieć - zawsze służę radą.
Zibi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Smetna 10 sie 2015, o 14:03

Człowiek bez pasji jest jak portfel bez pieniędzy - mądre słowa. To pasja nadaje naszemu życiu sens. ;)
Smetna
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje