Bardzo, bardzo dzękuję za kurs dla seniorów

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Re: Bardzo, bardzo dzękuję za kurs dla seniorów

Postprzez Dariusz 25 lis 2010, o 11:37

Witam. Ciesze się że kurs został przez Panią szczegółowo przećwiczony. Takie opinię motywują nas do dalszego działania i rozwijania naszego portalu edukacyjnego. Każdą sugestie zapisujemy i będziemy starali się realizować. Mamy już propozycje obróbki zdjęć, prace na dyskach twardych i teraz bezpieczeństwo (antywirusy itp). Główny nasz problem to mała ilość użytkowników forum. Prosimy zachęcać znajomych, kogo tylko się da aby dołączyli do grona naszej społeczności na forum dyskusyjnym. W dziale Senior-Online Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemów komputerowych.
Proszę śledzić aktualności na stronie głównej. O każdym nowym filmie lub lekcji będziemy informować na stronie głównej.

Życzę owocnej nauki. :)
Dariusz
Administrator

Postprzez wawik 25 lis 2010, o 17:18

Ja też dziękuję za lekcje. niby jestem na emeryturze, ale spiętrzenie różnych czynnosci spowodowało, że brakuje mi czsu na utrwalenie materiału.

Dariusz napisał(a): Główny nasz problem to mała ilość użytkowników forum. Prosimy zachęcać znajomych, kogo tylko się da aby dołączyli do grona naszej społeczności na forum dyskusyjnym. W dziale Senior-Online Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemów komputerowych.

Problem małej aktywności na forum można rozwiązać bardzo prosto np. dodając link naszego forum w stopce na innych forach. - o ile będzie na to przyzwolenie? :)
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 26 lis 2010, o 21:28

Witam Cię olaewa i życzę powodzenia oraz aktywności na forum jest to niezła rozrywka i możliwość wykazania się co się nauczyło nowego w dziedzinie komputerów i nie tylko oczywiście na kursie dla seniorów.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 30 gru 2010, o 19:27

olaewa napisał(a):Jestem przekonana, że z tego kursu komputerowego korzysta wielu ludzi. Tylko mało pisze, bo to już jest trudniejsze.
Trzeba umieć się zarejestrować, zalogować, wysłać wiadomość. A swoją drogą - na ten kurs trafiłam zupełnie przypadkowo.

Również jestem takiego samego zdania. Kurs jest dostępny bez potrzeby rejestrowania i logowania się, więc dużo osób z niego korzysta. Ja również swego czasu, (było wówczas chyba 9 pierwszych lekcji), podglądałam bez rejestrowania się i wiem, że niektórzy również tak czynili. Jestem przekonana, że ilość zwiększy się proporcjonalnie do ilości lekcji i tematów.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Przywitaj się z nami :-)